Evlere İş Verilir Ümraniye

Günümüzde en popüler işlerden biri de evden çalışmaktır. Öyle ki; evde yapılacak işler fazlası ile olduğundan evden çalışmak isteyenler için pek çok alternatif bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’da evde yapılabilecek işler daha fazla olduğundan eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız mutlaka kendinize uygun bir iş bulursunuz. Sayfamız Ümraniye’de oturanlar için özel olarak oluşturulduğundan sadece Ümraniye’de ikamet edenler ilanlarını verebilirler. Evlere iş verilir Ümraniye başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilir, aradığınız işi yada elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Ümraniye’de evlere iş veren firmalar evden çalışmak isteyenlere iş vererek ek gelir kazanmalarını sağlıyorlar. Sizde Ümraniye’de oturuyorsanız evlere ek iş verenlere ulaşarak evinizden çalışabilirsiniz. Yorum bölümünü kullanarak hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilanlarını bırakabilirler.

ÜMRANİYEDE İŞ VERİLİR

Ümraniye ve civarında oturanlara çamaşır mandalı işi verilecektir. Sürekli çalışabilecek, eli hızlı ve sorumluluk sahibi olanlar tercih edilecektir.

GELİNLİK VE ABİYE İÇİN İŞLEMECİLER

Ümraniyede bulunan iş yerimiz için gelinlik ve abiye için işlemecilere ihtiyacımız vardır. Ümraniyede oturan, evinden çalışabilecek olanlar bize ulaşsınlar. Deneyim şarttır.

12 thoughts on “Evlere İş Verilir Ümraniye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir