facebooktan para kazanma

facebooktan para kazan
facebooktan para kazanmayı öğren tıkla..

Öncelikle facebook’a kaydınız olmalı. Facebookta görüntünüzü oluşturduktan sonra profilinize ek olarak birde eklenti reklâm yerleştiriyorsunuz. Onaylandıktan sonra reklâm yayınlanmaya giriyor. Bu reklâm yayınlandıkça sizde Facebook’u kullanarak internetten para kazanma sistemine katılmış bulunuyorsunuz.Son yıllarda sosyal medya’ya olan ilgi oldukça arttı.Ve özellikle Facebook’ta geçirilen zaman öyle uzun ki genten yaşlıya,büyükten küçüğe herkesin bir facebook adresi var.Genelde tanıdığın,tanımadığın bir çok kişiyi hemen bulma özelliğine sahip Facebook,bunun dışında oyunlarıyla da ilgi çekiyor.Bunun dışında facebook kazanç sağlama yönüyle de dikkatleri üzerine çekiyor.Bir çok banka,şirket ve kurumlar facebook’tan reklamlarını duyurma çabasına girmiş durumda.Eğer siz de facebook kullanıcısı iseniz siz de facebook üzerinden ciddi gelirler elde edebilirsiniz.Ancak bu konuda biraz çaba götermeniz gerekiyor.Bunun ise birkaç yöntemi var ve bu yöntemlerden biraz bahsetmek istiyorum.

 

*Eğer bir facebook hesabınız yoksa öncelikle facebook’kaydınızı yapmanız gerekiyor.Sonrasında ise görüntünüzü oluşturup,profilinize ek olarak eklenti reklam yerleştirmelisiniz.Facebook bunu onayladıktan sonra reklamınız yayınlanıyor.İşte bu reklam yayınlandıkça da para kazanmaya başlamış oluyorsunuz. 

 

*İkinci yöntem ise,Facebook’ta yayıncı olarak hesap açmak.Hesabınızı açtıktan sonra bir de ödemeler için paypal hesabı açtırmanız gerekiyor.Sonrasında uygulamalarınız için isminizi,linkinizi ve buna benzer bilgileri kullanarak  reklam kodu alıyorsunuz.Reklamınız yayınlandıktan sonra ise tıklanma istatistiklerini sürekli kontrol etmelisiniz.Bu sayede para kazanmaya başlamış oluyorsunuz.Paranız belli bir seviyeye ulaştığında da paypal hesabınıza ödemeniz yapılıyor.İsterseniz sonrasında pypal hesabınızdaki parayı kendi hesabınıza da aktarabiliyorsunuz.

 

*Üçüncü ve son yöntem olarak ise,Facebook’ta satış ortaklığıdır.Kendi profilinizde link paylaşarak ,paylaştığınız linkteki ürünler satıldıkça siz de bu satıştan komisyon alıyorsunuz.Ayrıca linki koyarken altına bir yazı da ekleyebilir ve daha cazip hale getirebilirsiniz.Bu sayede de Facebook’tan para kazanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğim yöntemlerden de anlaşılacağı gibi sadece facebook hesabınızla yüksek gelirler elde edebilir,üstelik bu işi hiç yorulmadan yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir