Haftasonu-Parttime işler

Cumartesi ve Pazar yapılabilecek işler arasında en kuşkusuz en büyük istihdam kaynağını alışveriş merkezleri ve büyük marketler sunmaktadır. Alışveriş merkezleri hafta içi mesai saatlerini gayet sakin bir biçimde tamamlarken hafta sonu artan iş yükü bir çok işvereni sadece bu iki günü daha sorunsuz geçirmek ve hizmet kalitesini düşürmemek için personel almaya zorlamaktadır. Özellikle de üniversite öğrencileri için kaçırılmayacak iş fırsatları sunulmaktadır.

Alışveriş merkezlerinin yanı sıra büyük marketlerde hafta sonları ek iş yapmak isteyen kişiler için oldukça fazla iş imkanı sunulmaktadır. Büyük gıda markaları çalışan kişilerin hafta sonu alışveriş yaptıklarını bildikleri için ürünlerinin satışını artırmak için marketlerin içerisinde küçük standlar kurmakta ve bu standlarda gıda tattırımı yaparak kendi ürünlerini şok indirimler ile satmaya çalışmaktadır. Günlük olarak ücret ödendiği için ek iş yapmak isteyenlerin kaçırmamaları gereken bir iş fırsatı diyebiliriz.

Cumartesi Pazar yapılabilecek işler içni yorum bölümünden sizlerde üye olmadan fikirlerinizi paylaşabilir yada iş ve eleman arama ilanlarınızı verebilirsiniz.

5 thoughts on “Haftasonu-Parttime işler

  1. IST BEYLIKDUZUNDE OTURUYORUM PAZAR GUNU CALISMIYORUM BU ISI ALABILIRIM 34 YASINDA AYRINTILI ICIN BANA ULASIN TEL 05435839942 SIMDIDEN TSEKKURLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir