İngiltere’de yapılacak işler

İngiltere’de yapılacak işler hakkında bilgi sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Belki şuanda İngiltere’de çalışma kararı aldınız ve orada ne iş yapacağınızı araştırıyorsunuz. Aslına bakarsanız İngiltere Türkler için bulunmaz bir nimettir. Çünkü İngiltere’de yapılacak işler oldukça fazladır. Özellikle öğrenci iseniz veya Türkiye’deki iş yerinizden transfer ile gittiyseniz İngiltere’de çalışmak oldukça kolay diyebiliriz. Ancak, hiçbir yere bağlı olmadan sadece verdiğiniz bir karar üzerine gitmek istiyorsanız geçerli meslekleri yapmıyorsanız İngiltere’de yaşamak oldukça zor.Aslında bu zorluk bütün yabancı ülkeler için geçerlidir. Sonuçta hiç bilmediğin bir ülkeye çalışmak için gidiyorsun. Mutlaka zorluklarını yaşayacaksın.

 

Şimdi size İngiltere’de yapılacak işleri sıralamak istiyoruz. Eğer İngiltere’de çalışmak istiyorum diyorsanız kuaför, oto tamircisi, boya badanacı, temizlik işleri, bahçe bakımı, öğretmen, avukat, veteriner, elektrikçi, danışman, taksici, su ve doğal gaz tesisatçısı, emolakçı, çocuk bakıcısı, bahçıvan, oto yıkayıcısı, elektronik eşya tamircisi, internetten pazarlama, grafik tasarımcısı, IT uzmanı, marangoz, web tasarımcısı, ayakkabı tamircisi, ithalatçı ve ihracatçı,kafe-bar ve restorant işletmecisi, börekçi, manav, pazarcı, tatlıcı ve terzi gibi işler oldukça ilgi görmektedir. Eğer bu işlerden birini yapıyorsanız İngiltere’de çalışma imkanı bulabilirsiniz.

kaynak: evde yapılacak işler

One thought on “İngiltere’de yapılacak işler

  1. ERTUĞRUL ÖZGENÇ UZUN YILLARDIR İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM AVRUPA ASYA ORTA DOĞU RUSYA GİBİ ÜLKELERDE ÇALIŞTIM UZUN YILLAR ŞU AN ANTALYA DA İKAMET ETMEKTEYİM 46 YAŞINDAYIM. İÇ ve DIŞ CEPHE BOYA İŞLERİ ALÇI İŞLERİ ASMA TAVAN İŞLERİNDE ÇALIŞMAKTAYIM TECRÜBELİYİM TEL NUMARAM.. 0536.566.83.35 BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir