İş Arayanlar İstanbul

Günümüzde iş bulmak artık eskisi gibi zor değil. Daha önceden sokak sokak aranan işler, şimdilerde ise teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden aranır oldu. Öyle ki; bütün kurum ve kuruluşlar iş ilanlarını internetten yayımlıyorlar ve aradıkları elemanı kolayca buluyorlar. İş arayanlar istanbul sayfamız da iş ve eleman arama odaklı olup, ilan vererek siz de arama yapabilirsiniz. İstanbul’da oturanlar ve iş arıyorum diyenler iş verenlere daha kolay ulaşabilirler. Yapmak istediğiniz işi, kriterlerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı yayımlayın, aradığınız işi kısa sürede bulun. Ayrıca, eleman arayanlar da ilan vererek iş arayanların işini kolaylaştırabilirler.

ÇEVRE MÜHENDİSİYİM İŞ ARIYORUM

Antalya’da ikamet ediyorum 2 yıl önce mezun oldum. 1 yıldır bir iş yerinde çalışıyordum fakat özel sebeplerimden dolayı ayrılmak durumunda kaldım. Şuanda çalışmıyorum. Acil işe ihtiyacım var. Bir çevre Mühendisinin sahip olması gerektiği her şeye sahibim.

ÇOCUK BAKMAK İSTİYORUM

Adanalıyım ve Adana’da oturuyorum. Çocuk gelişimi okudum ve daha önce özel bir kreş de öğretmenlik yaptım. Kreşler dışında evde de çocuk bakımı yapabilirim. Çocukları çok seviyorum. Güler yüzlü biriyimdir. Onlarla iyi anlaştığımı söylerler. Sesimi duyan olursa lütfen geri dönüş yapsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir