İş verenler istanbul

İş verenler istanbul başlıklı makalemizde aradığınız işi ve elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. İş imkanının en fazla olduğu illerden biri olan İstanbul’da siz de aradığınızı bulabilirsiniz. Eğer istanbul’da yaşıyorsanız ve iş arıyorum, eleman arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Hangi mesleği yaparsanız yapın sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilirsiniz. Sayfamız aracılığı ile şimdiye kadar sayısız kişi aradığını buldu. Şimdi sıra sizde! Özellikle İstanbul’daki işverenler, iş ilanlarını yayınlayarak, iş arayanlara iş imkanı sunabilirler. İş arayanlarda bu ilanlara iş başvurusu yaparak aradıklarına ulaşabilirler. İster yarı zamanlı, ister tam zamanlı olmak üzere bütün ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Aradığınız işin veya elemanın kriterlerini ve detaylarını, iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayarak pek çok kişiye ulaşabilirsiniz. Size verdiğimiz ilan metnini örnek alarak sizde ilanınızı yayınlayın, aramalarınızı sayfamız üzerinde sonlandırın.

MUHASEBE ELEMANI ARANIYOR

Ofisimize genel muhasebe elemanı arıyoruz. Çalışma saatleri sabah 09:00, akşam 17:00 olup, ücret dolgundur. Bütün sosyal haklar verşlecek olup, yol parası da ayrıca verilecektir. En az 3 yıllık deneyime sahip, muhasebe alanına hakim, 23 ile 35 yaşları arası bayan alınacaktır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.

ÖZEL GÜVENLİK İŞİ ARIYORUM

İstanbul’da ikamet ediyorum. Özel güvenliğim. Daha önce 1 yıl Havalimanı’nda çalıştım. Boyum 1.70. Görevimi en iyi şekilde yerine getirebilirim. Acil işe ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir