iş verenler izmir

Günümüzde iş ve eleman bulmak oldukça zor bir hale geldi. Daha önceleri gazetelere verilen iş ilanları, şimdi yerini internete bıraktı. Bütün kurum ve kuruluşlar ilanlarını internet üzerinden yayımlayarak aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. Üstelik verilen bir ilana yapılan iş başvurusu onlarca olduğu için aralarından seçim yapmak çok daha kolay oluyor. İş verenler izmir sayfamız üzerinden siz de aramalarınızı yapabilirsiniz. Hangi meslek dalı ile ilgili eleman arıyorsanız ilan detayına yazarak iş arayanların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik sayfamız üzerinden ilan vermek tamamen ücretsiz olup, üyelik de istenmemektedir. Sadece ilanınızı oluşturarak iletişim bilgileriniz ile birlikte yayımlamanız yeterli olacaktır. İzmir’deyseniz ve İzmir’de iş arayanlara ulaşmak istiyorsanız hemen yorum bölümünden ilanınızı yayımlayın, aramalarınızı kısa sürede sonlandırın.

ARGE TASARIM MÜHENDİSİ ARANIYOR

İzmir’de oturan, üniversitelerin makine veya elektronik bölümlerinden mezun, teknolojiyi yakından takip eden, yaratıcı, iyi derecede Almanca bilen, erkekler için askerliğini tamamlamış, sonuç ve çözüm odaklı bay veya bayan arge tasarım mühendisi alınacaktır. Başvuruda bulunanlar arasından bir değerlendirme yapılarak işe en uygun aday belirlenecektir.

3 thoughts on “iş verenler izmir

  1. MERHABA EVDE NİKAH SEKERİ KINA PAKETLEME MANDAL İSİ BAONCUK İSİ YEMEK YAPMA İSİ YAPABİLİRİM İSTEGE GORE TEK VEYA EKİP KURARAK CALISABİLİRİM.COK ACİL DONUSLERİNİZİ BEKLİYORUMİ

    BAYAN YASAR CELIK 05389251077

  2. Evde is yapmak istiyorum bayraklıdayım ev hanimiyim yapmak isteyen tanıdıklarıMDA var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir