İstanbul Ümraniye Ek İş İlanları İş Veren Yerler

Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız İstanbul Mmraniye ek iş ilanları iş veren yerler ile irtibata geçerek aradığınız işi bulabilirsiniz. Günümüzde ek iş ilanları her geçen gün daha da fazla yayınlanıyor ve ek işe ihtiyacı olanlar bu ilanlar sayesinde aradıkları işi kolaylıkla buluyorlar. Eğer İstanbul Ümraniye’de oturuyorsanız ve ek iş arıyorsanız İstanbul Ümraniye ek iş ilanları iş veren yerler başlığımız altında ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Özellikle ek iş veren yerler ilanlarını yayınlayarak ek iş arayanlara imkan tanıyabilirler. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturmak ve yayınlamaktır. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın untumayınız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

AMBULANS ŞÖFÖRÜ ARIYORUZ

Ümraniye’de bir hastanemiz için Acil Ambulans şöförü alınacaktır. Daha önce bu konuda deneyimli,  part time çalışabilecek olanlar iş başvurusu yapabilirler.

PART TİME TEMİZLİK GÖREVLİLERİ

Projelerimizde görevlendirmek üzere part time temizlik görevlileri alınacaktır. Bu alanda deneyimli, 45 yaşını geçmemiş, iş disiplini olan, ikna kabiliyeti yüksek, tablet kullanabilen bay/bayan elemanlara ihtiyaç vardır. Ümraniye ve yakınlarında ikamet edenler iş başvurusu yapabilirler.

4 thoughts on “İstanbul Ümraniye Ek İş İlanları İş Veren Yerler

  1. merhaba evde yapacak iş arıyorum.ataşehir mevlana mh.oturuyorum.lütfen beni ararmısınız.tlf 526.49.41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir