İstanbulda Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

evelere nikah şekeri işi

İstanbulda evde nikah şekeri yaptıran yerler ve evde nikah şekeri yapmak isteyen kişiler için özel olarak oluşturduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen iş arama ve eleman arama ilanlarınızı yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapımı için eleman aranıyor

Evde nikah şekeri yapmak isteyen bayanlar ve grup başları aranıyor. İstanbul’da ikamet eden ve evde düzenli olarak nikah şekeri yaparak para kazanmak isteyen kişilerin iş başvurularını şu telefon numarasına çok acil bekliyoruz 0536 306 11 03 den iletişime geçerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yaz döneminde işlerimiz yoğun olup sürekli evde nikah şekeri yapım işi verilecektir.

İstanbulda evde nikah şekeri yapmak isteyenler

Evden çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar evde nikah şekeri yaparak para kazanmak artık çok kolay. Evde nikah şekeri yapım işi için hemen bizi arayın evinizin rahatlığında çalışarak ek gelir kazanmaya başlayın. Evden nikah şekeri yapım işi için bizi 0531 253 37 32 yada 0216 537 70 67 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

NOT: İLAN VERENLERİN SİTEMİZLE ALAKALARI YOKTUR.TÜM SİTE ZİYARETÇİLERİMİZDE İLAN FORMUNDAN  İLAN VEREBİLİRLER.

SİTEMİZE GELEN BAZI ŞİKAYETLER ÜZERİNE; ARADIĞINIZ NUMARALARDA SİZDEN PARA İSTEYENLER OLABİLİYORMUŞ GÜVENMEDİĞİNİZ KİMSELERE KARŞI LÜTFEN DAHA DİKKATLİ OLUNUZ. PARANIZI KAPTIRMAYINIZ…

170 thoughts on “İstanbulda Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

  1. Merhaba ben istanbul kayaşehirde oturuyorum davetiye Nikah şekeri vs işleri yaparım beş kişilik ekibiz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir