Kot Üzerine Boncuk işleme

kot üzerine boncuk

Kot Üzerine Boncuk İşleme işi sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden kot üzerine boncuk işleme işi yapmak isteyen iş arayan kişiler ve bu iş için çalışan arayan işverenler üye olmadan ve ücret ödemeden hemen ilanlarını ekleyebilirler.

Boncuk işleme işi

Boncuk işleme konusunda deneyimli, sürekli çalışabilecek, teslim aldığı işleri zamanında eksiksiz olarak teslim edebilecek gruplar ve grup başları arıyoruz. İşimiz süreklidir ve karşılıklı olarak memnuniyet devam ettiği sürece iş verilecektir. Ödemeler ise haftalık olarak yapılmaktadır. Bu koşullar altından boncuk işleme işi isteyen kişiler 0543 266 79 76 numaları telefondan arayabilirler.

İstanbul boncuk işleme işi

İstanbul’da ikamet eden bayanlara boncuk işleme işi veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakasında oturan ve evde boncuk işleme işi yapmak isteyen bayanlar 0537 638 80 94 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

9 thoughts on “Kot Üzerine Boncuk işleme

  1. merhaba izmir torbalıda oturuyorum. evde elbecerisi gerektiren birçok işi yapabilirim.

  2. evde her türlü gelinlik abiye kot işi kına işi davetiye katlama işleri itina ile yapılır tecrübeli ekibimle sizlere daha iyi hizmet vermek için burdayız 0532 548 42 52 mehmet döner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir