Modelist iş ilanları

Günümüzde modelistlik oldukça ilgi görüyor. Öyle ki; pek çok iş yeri modeliste ihtiyaç duyuyor ve internet üzerinden iş ilanlarını veriyor. Peki modelist ne iş yapar? Modelist, stilistin çizdiği tasarımların temel kalıplarını çıkarır ve bu kalıplar üzerinden değişik modeller uygular. Genel olarak anlatacak olursak; modelist, kadın giyimine ait temel ve model uygulamalı şablon, kalıp ve pastal planını hazırlayan kişidir. Eğer siz de modelist iseniz veya modelist arıyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilirsiniz. Her iki tarafında ilan verebileceği modelist iş ilanları sayfamızda sizde aramalarınızı yapabilirsiniz.Ancak, ilanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizi girmeyi unutmayınız.

MODELİST ALINACAKTIR

Dokuma elbise ve bluz üretimi yapan firmamıza en az 3 yıl deneyimli ve referans gösterebilecek modelist alınacaktır. 19 ile 45 yaşları arasındaki bütün bayanlar başvuruda bulunabilirler. Ankara’da ikamet edenler başvursun.

MODELİST ARIYORUZ

Şifon, danteş, pamul ve viskon gibi daha pek çok kumaş gruplarının kambine edilmesinden oluşacak modellerin pastal atma, seri ve model bilgi formu hazırlama görevlerini yerine getirebilecek modelist alınacaktır. Bu alanda en az 5 yıl deneyim istiyoruz. İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet eden bay veya bayanların başvurularını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir