Oriflame Kataloğu ile Oriflame Ürün Satışı

Evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına, üniversite öğrencilerine ve kendi parasını kazanmak isteyen kişilere kaçırılmayacak iş fırsatı Oriflame’dan geliyor. Oriflame sizi sıfır sermaye ile kendi işinizin sahibi yapıyor.

Üstelik aylık satış kotası yada taahhüt vermenizde gerekmiyor. Oriflame kataloğu içerisinde yer alan Oriflame parfümleri, Oriflame makyaj ürünleri, Oriflame takı ve aksesuar çeşitleri gibi farklı kategoriye sahip pek çok ürünün satışını gerçekleştirebilir ve yapmış olduğunuz her satış üzerinden en az yüzde 30 oranında para kazanırsınız.

Ayrıca satış yapmış olduğunuz kataloğa özel olarak gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında belirli satış rakamlarına ulaşırsanız çeşitli ödül ve hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Oriflame altın fırsatlar sunarak size ekonomik özgürlüğünüzü sunarken yapmanız gereken tek şey Oriflame üyelik başvurusunda bulunmak. Üye olduktan sonra Oriflame üye girişi yaparak bu karlı sisteme hemen adım atabilir ve kendi paranızı kazanabilirsiniz.

One thought on “Oriflame Kataloğu ile Oriflame Ürün Satışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir