Özel Ders Veren Öğretmenler Ankara

Özel Ders Veren Öğretmenler Ankara başlıklı makalemizde özel ders vermek isteyen öğretmenler iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Eğer Ankara’da oturuyorsanız ve özel ders vermek istiyorum diyorsanız yorum bölümünden ilanınızı hemen yayınlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık bütün iş ilanları internet üzerinden veriliyor. Üstelik özel ders vermek isteyen öğretmenler için pek çok sayfa oluşturulmuş ve bu sayfalar aracılığı ile herkes aradığı işi bulmuştur. Siz de özel ders vermek istiyorsanız ilanınızı yayınlayın, özel ders almak isteyenlere kısa sürede ulaşın. Size verdiğimiz ilan metninden yararlanarak kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz.İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM İŞ ARIYORUM

Ankara’da ikamet ediyorum ve 15 yıllık Matematik Öğretmeniyim. Özel ders vermek istiyorum. Saati 50 TL olarak belirledim. Ama karşılıklı anlaşabiliriz. Kendimden çok eminim. Tecrübeli bir öğretmenim. Özel ders almak isteyenlere %100 güvence veriyorum. İsteyenler bana ulaşabilirler.

ÖZEL DERS VERİLİR

Özel ders almak isteyenlere İngilizce dersi veriyorum. İngilizce Öğretmeniyim. 6 yıldır öğretmenim. İngilizcesini geliştirmek isteyenlere öğretmenlik yapabilirim. Ankara’da olanlar bana ulaşabilirler.

One thought on “Özel Ders Veren Öğretmenler Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir