Anasayfa » evde iş » Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak

Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak

saç tokası işi

saç tokası işi

Evde saç tokası yaparak para kazanmak mümkün. Bayanların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan saç tokasının size para kazandırdığını biliyor muydunuz? Evlere iş veren firmalar evden çalışacak bayanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bayanlar da evlerinden dışarı çıkmadan istenilen sayıda ve özellikteki saç toklarını yaparak para kazanıyorlar. Peki evde saç tokası yaparak nasıl para kazanabiliriz? Öncelikle başkası adına mı, kendi adınıza mı çalışacağınıza karar verin. Eğer kendiniz yapıp satmak istiyorsanız kaliteli malzemler almaya özen gösterin. Aldığınız malzemelerden birbirinden farklı şekil, renkve ölçülerde saç tokları yapın. Daha sonra yaptığınız saç tokalarınızı nerelere satacağınızı araştırın.Mesela butiklere veya el işi fuarlarına satabilirsiniz. Ya da en etkili yöntemlerden biri olan internet aracılığı ile satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ev hanımlarının evde yapabilecekleri işlerden biri olan saç tokası yapımı işi ile sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik hiçbir zorluğu olmayan bu işin maliyeti de az olduğu için pek çok bayan tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca, satış alanı da fazlası ile geniş olduğundan yaptığınız saç tokaları elinizde kalmayacaktır. Eğer siz de saç tokası yaparak para kazanmak istiyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Vereceğiniz ilanlarınıza firmalar tarafından mutlaka ilgi olacaktır. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

3 yorum

  1. ayşenur barutçu

    Toka işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var Geri dönerseniz sevinirim hayırlı işleriniz olsun inşallah. Bursa mustafakemalpaşa.

  2. Ek işe çok ihtiyacım var

  3. acil ihtiyacımız var kalabalıkyız biz geri dönüşüm yaparsanız seviniriz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*