Senetle Borç Veren Yerler

Günümüzde senetle borç veren yerler oldukça çoğaldı.Öyle ki; bankadan kredi alamayanlar ve çevresinden borç para bulamayanlar senetle borç veren yerlere ulaşarak ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Aslında günümüz geçim şartlarını düşündüğümüzde bu yerler pek çok kişinin yardımına koşuyor.Sadece senet karşılığında istedikleri parayı alarak anlaşılan miktarda ödeme yaparak sıkıntılarından kurtuluyorlar. Senetle borç veren yerler ise internet üzerinden ilanlarını vererek ihtiyacı olanlara ulaşıyorlar. Son zamanlarda senetle borç veren yerlere sık sık rastlamak mümkün. Sizde internet üzerinden bu yerlere rahatlıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Yada sıkıntınızı anlatan ilanınızı vererek senetle borç veren yerlere sesinizi duyurabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayınız.

NOT: İlan verirken telefon numaranızı kesinlikle yazmayınız. Bu şekilde dolandırılan pek çok kişiye şahit olduk. O yüzden emin olmadan kimse ile alışveriş yapmayınız.

SENETLE BORÇ PARA VERİYORUZ

Paraya ihtiyacı olanlara senet karşılığında borç para veriyoruz. Eğer bankadan kredi alamıyorsanız ve acil paraya ihtiyacım var diyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bu işi 5 yıldan fazladır yapıyoruz ve kesinlikle dolandırıcılık ile ilgimiz yoktur. Ticaret ile uğraşıyoruz ve mal karşılığında isteyenlere senet ile para veriyoruz. İhtiyacı olanlar bize ulaşsınlar.

 

One thought on “Senetle Borç Veren Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir