Tefeci Arayanlar Buraya

Ekonomik sıkıntıların gittikçe devleştiği günler yaşamaktayız. Bu sebeple her alanda, her işimiz için oldukça yüklü borçlar altına girmeye başladık. Yani günümüzün gerçeği olan para, hayatlarımızı zorlamaya başladı. Bu sebeple gittikçe sıkıntılı günler yaşıyoruz. Haliyle böyle günlerde acil paraya ihtiyaç duymamak gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Bu durumda da tefeci arayan kişiler oldukça fazlalaşmıştır. Tam da bu sebepten ötürü tefeciliğin ne olduğunu, nasıl bir yol izlediklerini, bu işin yasal olup olmadığını ve bu kişilere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyoruz. Bu sitenin ismi http://www.tefeciariyorum.com/.

tefeciariyorum.com adresinin isminden de anlayabileceğiniz gibi tamamen tefeci arayan kişilerin ihtiyacı olacak bir site. Zaten siteye giriş yaptığınız an sizi karşılayan ilk soru, hangi şehirde tefeci aradığınızdır. Aşağılara indiğinizde tefecilik ve çalışma koşulları hakkında bilgiler yer almaktadır.

www.tefeciariyorum

Sitede Yer Alan Bilgiler

  • Tefeci aradığınız şehre göre tefeciler,
  • Tefeciler, adresleri, faiz oranları, nerede bulunacaklarına dair makaleler,
  • Tefeci kimdir?
  • Tefeciler nerede bulunur?
  • Senetle sözleşme yapılırken nelere dikkat etmek gerekir?
  • Tefecilik yasal bir işlem midir?
  • Tefecilerin telefon numaraları ve iletişim adresleri vb. bilgiler bu sitenin ana sayfasında yer alan bilgilerdir.

Tüm bu bilgiler, makaleler halinde okuyuculara sunulmuştur. Bu makaleleri bir tefeci ile iletişime geçmeseniz dahi okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü yapılan işe nazaran oldukça tarafsız ve radikal yazılar yer almaktadır. Aynı zamanda tefecilik işi dışında, tefecilerin uyguladığı sistemlerde anlatılmakta ve bu işlemleri günlük hayatımızda da kullandığımız için okunması gereken yazıların yer aldığı bir sitedir. Örneğin sözleşme ve senet yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan yazıyı ele alalım. Neredeyse hepimiz hayatımızın bir yerinde önemli bir sözleşme ya da senede imza atıyoruz. İster legal ister illegal olsun, bu işlemlerin yaptırımı yasal yollardan yapıldığı için, ne şekilde olması gerektiğini, nelere dikkat etmemiz gerektiğini bilmemiz gerekmektedir.

Bildiğiniz gibi tefecilik yasal bir iş değildir. Tefecilik yapan ve tefecilerle alışveriş yapan kişilerde yasal olarak suçludur. Bu bilgi, sitede de açıkça yazılmaktadır. Bu tarafsızlıktan dolayı tefeciler hakkında merak edilenler için bu siteyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir