Yarım Gün Bayan Eleman

Yarım gün bayan eleman arayan şirketlerle çalışmayı düşünmez misiniz? Hem bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz, hem de diğer ev, okul işlerşnizden geri kalmadan çalışma fırsatı bulmuş olursunuz. Yarım gün eleman arayan ilan verirken “part time eleman aranıyor” şeklinde personel alım ilanı veriyorlar. Siz de, bu şekilde çalışmak isterseniz, iş bulma portalları üzerinden verilen iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Bazı firmalar, part time olarak çalıştıracakları elemanları seçerken, verdikleri ilanlarda, bay ya da bayan veya her ikisini de aradıkları şeklinde bildirim yapıyorlar.

Yarım gün bayan eleman iş ilanları içerisind eneler yer alıyor. Özellikle part time iş imkanı sunan sektörlerin başında, mağazacılık geliyor. Mağazalar, diğer tam zamanlı personellerine destek olacak, iş yükünü hafifletecek eleman alımları yapıyorlar. Örneğin okuyorsanız, ders programınızı yetkilinize verdiğiniz takdirde, programınıza yönelik çalışma saati ayarlıyorlar. Siz derslerşnizden geri kalmazkan, bir yandan da para kazanabiliyorsunuz. Üstelik, mağazacılık sektöründe, part time çalışsanız bile, sigortanız yarı zamanlı olarak yatırılıyor.

Yarım gün bayan eleman arayanlar arasında, ev işlerine ya da bebek, yaşlı bakımında destek olacak eleman arayan kişilerde var. Bu ilanlar ise, bayan eleman arıyorum, yarım gün bayan eleman, bayan eleman aranıyor gibi başlıklarla, internet sayfalarında yer alıyor.

başvuru: cvbilgileri@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir