Anasayfa » evlere iş veren firmalar » Zeytinburnu Evlere İş Veren Firmalar

Zeytinburnu Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul Zeytinburnu evlere iş veren firmalar başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık sadece dışarda değil evden çalışmak da para kazandırıyor. Öyle ki; evde yapılacak işler bir hayli fazla olup, sizde evinizde çalışarak para kazanabilirsiniz. Eğer Zeytinburnunda ikamet ediyorsanız ve evden çalışmak istiyorsanız Zeytinburnu evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Firmalar internet üzerinden iş ilanlarını yayınlıyorlar ve evden çalışmak isteyenlere imkan tanıyorlar. Siz de bu firmalara sayfamız aracılığı ile ulaşarak evinizde oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Zeytinburnu evlere iş veren firmalar yorum bölümünden iş ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara ulaşabilirler. Her iki tarafta ilanlarını iletişim bilgileri ile yayınlayabilir, birbirlerine ulaşabilirler.

EVLERE TAKI İŞİ GÖNDERİLİR

İstanbul Zeytinburnu’nda ikamet edenlere takı işi gönderilecektir. Kolye,küpe, bileklik gibi takı işlerini yapabilecek, takı kursuna gitmiş ve daha önce bu konuda deneyim sahibi olanlara evden çalışma fırsatı sunuyoruz. Bizimle çalışmak isteyenler bize ulaşsınlar.

9 yorum

  1. Mrb zeytinburnu nda oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim

  2. Evde boncuk,kutu,mandal,kalem,dikme türü yada nikah şekeri, kına kesesi vs ne olur ise iş yapabiliriz. İşverenin mailden ulaşmasını istiyorum. İstanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum.

  3. Merhaba Zeytinburnunda oturuyorm. Yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*