Banka Siciline Bakmaksızın Ön Ödemesiz Kredi Çıkartılır

Firmamız (https://www.onodemesizkredi.com/)tarafından verilen kredilerin tümü ön ödemesiz özelliktedir. Bankalar haricinde kredi çıkartan firmaların oluşturulmaya başlandığı ilk dönemde, firmamız kuruluşunu gerçekleştirdi. Bu süreç içerisinde kuruluş aşamalarının her birinde dikkatli davranıldığı için ve kurulma amacının da dışına çıkılmadığı için, müşterinin kazancı ve firmanın kazancı dengelenmiştir. Bu dengeleme işleminden dolayı tampon kampanyalar da firmanın işleyişine dahil edilmiştir.


Kredilerde Ön Ödeme İstemiyoruz


Bilgi ve iletişim: https://www.onodemesizkredi.com/


 

Tampon kampanyalarımızdan ilki ve en önemlisi ilk günden beri ön ödeme almıyor oluşumuzdur. Ön ödeme almak müşterilerimizin mağduriyetini arttıracak bir uygulamadır. Üstelik birçok dolandırıcı firma tarafından kullanılan ve yaygın olarak duyulmuş bir işlemdir. Dolandırıcı firmalar kişiler ile görüşerek ve güvenlerini kazanarak kredi vereceklerine inandırırlar. Böylece kişiler firmanın istediği her şeyi kabul etmeye hazırdır. Bu durumda da firmalar, müşterilerinden ön ödeme talep ederler. Müşteriler, bu ödemeyi yaptıktan sonra firmalar sırra kadem basarlar. İşte bu noktada bu kişilere bir daha ulaşabilme imkanınız yoktur. Bu konunun senet ile kredi veren firmalar üzerinde olumsuz görüş yaratması ile birlikte firmamız da bu durumu kendi kuruluş amaçları ile bir arada harmanlayarak, bu tampon kampanyayı oluşturdu.

Ön Ödemesiz Kredi Çıkartmak İsteyenler 

Maddi sıkıntılarınız var ve hiçbir yakınınızdan borç para alamadınız m? Eğitim masraflarınız için acilen para mı bulmanız gerekiyor? Evleneceksiniz ama hiçbir birikiminiz yok mu? Bu ve bunlar gibi tüm sorunlar hayatınızın her döneminde karşınıza çıkabilecek durumlardır. Ve böyle durumlarda ortaya çıkan sorunu yok edebilecek çözümler üretemezseniz, daha sıkıntılı bir sürece sürüklenmiş olursunuz. Sıkıntılı zamanlarda borç para bulmak için en etkili çözüm sizlere bankalar gibi gelse de, maddi olarak sıkıntı çeken insanların bankalardan kredi alabilmelerinin ne derece zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de bankaların sıkıntılı işlemlerini bir yana bırakarak, yepyeni bir devre imza atıyoruz. Firmamız sizlere ön ödemesiz, yüksek vadeli, hiçbir belge ve evrağa gerek olmayan bir kredi veriyor.

Firmamız tarafından verilen kredilerin tümü müşteri memnuniyetini sağlayabilecek kredilerdir. Ön ödeme ücretinin alınmaması dışındaki bahsettiğimiz diğer tampon kampanyalarımız ile birlikte, bankacılık ve finansal sektörlerde dev bir adım atılmıştır.

Ön Ödemesiz Kredi Kampanyamız

 • İlk olarak bahsettiğimiz gibi ön ödeme almadan bir kredi vermekteyiz. Sizler için verilen bu krediler de ön ödeme değil, kredi sonrası ödeme işlemimiz bulunmaktadır. Kredi sizlere teslim edildikten sonra sizlerden işlem hizmet bedeli alınmaktadır. Bu hizmet ücreti alınırken de düşük fiyatlar ve oranlar bulunduğu için sorunsuzca kredinizi alabilirsiniz.
 • Kredilerinizin oluşturulan vade sayıları, bütçenize ve ödeme durumunuza göre belirlenmektedir. Her halükarda verilecek olan krediler için yüksek vade sayısı sunmaktayız fakat bu kampanyaya özel bir esneklik ile vade süresini biraz daha uzattık.
 • Kredilerinizin ödemelerini senetler çerçevesinde yapacağınız için, senetlerin hazırlanış aşamalarında da yanımızda bulunabilirsiniz.
 • Aldığınız kredi için uygulanacak olan faiz programı da oldukça düşük oranlarda hazırladığımız için bu konuda da sorun yaşama olanağınız da bulunmamaktadır.

Ön Ödemesiz Kredi Almak İçin Yapılması Gereken İşlemler

Firmamızdan ön ödemesiz kredi almak için uygulamanız gereken işlemler oldukça basittir. Firmamız ile irtibata geçmeniz ile kredi alabilmeniz arasında geçen süre ise 2 haftadır.Başvurularınızı takip ediniz.

 • İlk yapmanız gereken firmamıza başvuru yapmaktır.. Başvurularınızı ofisimizde yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Başvuru formunuz kısa süre içerisinde değerlendirmeye tabii tutulur. Kredi almak için başvuru yapıldığında sizlerden alınan bilgiler kontrol edilir. Genel anlamda kredi başvurularının büyük çoğunluğu onaylanmaktadır fakat bazı durumlarda örtüşmeyen gelir ve talep durumu ortaya çıktığında başvurular askıya alınır. Askıya alındığı zaman müşteri ile görüşülerek daha uygun bir plan hazırlanır.
 • Kredi başvuru sonuçları sizlere iletildiğinde esas aşamalar başlamış olur. Firmamıza geldiğinizde sizler için hazırlanmış olan senet düzenlemesi ve yapılmış ödeme programları sizlere sunulur.
 • Program üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra senet hazırlanmaya başlanır. Senet hazırlama işlemleri boyunca sizlerde orada olacağınız için tüm aşamalar ile ilgili fikrinizi belirtebilirsiniz.
 • Senet işlemleri tamamlandıktan sonra talep ettiğiniz kredi banka hesabınıza yatırılır.

Tüm işlemler bu kadardır. Eğer sizlerde ön ödemesiz kredilere sahip olmak istiyorsanız belirttiğimiz şekilde başvurularınızı yapabilir, kredi kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

One thought on “Banka Siciline Bakmaksızın Ön Ödemesiz Kredi Çıkartılır

 1. Merhabalar tarafınızdan kredi kullanmak istiyorum bu hususta bana yardımcı oluraanız sevinirim
  20.000 tl ye ihtiyacım vardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir