Belçika’da İş Arayanlar

Belçikada İş Arayanlar ile Belçika’da eleman arayanlar sayfamız üzerinden iş ilanlarını ücretsiz ve üye olmadan verebilirler.Bildiğiniz gibi ülkemizden yurtdışına çalışmak için gidenlerin sayısı günden güne artıyor. Bu yüzden hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar iş ilanlarını yayınlayarak aradıkları işi ve elemanı daha kolay buluyorlar. Eğer siz de Belçikada yaşıyorsanız ve iş arıyorum diyorsanız, yada Belçikada çalışmak istiyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. İlanlarınıza iş veya eleman ile ilgili detayları yazarak ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ ARANIYOR

Belçika’da faaliyet gösteren danışmanlık şirketimize insan kaynakları stajyeri alınacaktır. Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, insan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, sonuç odaklı, çok iyi ingilizce bilen ve insan kaynakları alanında kariyer hedefleyen bayan alınacaktır.

REKLAMCIYIM İŞ ARIYORUM

Belçika’da yaşıyorum ve reklamcı olarak görev yapıyorum. Tabela reklam, montaj, pilexi gibi işleri titizlikle yaparım. 10 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Belçikaya 3 ay önce geldim. Şuan çalışmıyorum.Acil iş arıyorum.

One thought on “Belçika’da İş Arayanlar

  1. Selamlar ben Bulgaristandan Ahmet Belcika veya Almanyada is ariyorum iki kisilik doner veya fabrika isi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir