Evde Kına Paketleme İşi veren yerler

Evde kına paketleme işi son zamanların en çok kazandıran işlerinden biridir. Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan kına paketleme işi ile siz de eşinize destek olabilirsiniz. Üstelik kına paketleme işi hem kolay hem de eğlenceli olduğundan hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kına paketi kına gecelerinin vazgeçilmezidir. Gelen misafirlere dağıtılan bu kına paketleri artık sembolik bir hal almıştır. İşte bu yüzden sürekli bir iş haline dönüşen kına paketleme işi, size de ciddi kazançlar sağlayabilir.

Üstelik kına paketleme işi oldukça basit olup, küçük poşetlerine içine konulan kınalar zımbalanır ve süslü kumaşlardan yapılan keselerin içine konarak ağzının büzülmesi ile sonlandırılır. Eğer siz de evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız veya evde kına paketleme işi yapacak eleman arıyorum diyorsanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ve hangi şehirde ikamet ettiğinizi yazmayı unutmayınız.

 

KINA PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Antalya’da oturuyorum ve evde kına paketleme işi yapmak istiyorum. Ekip istenildiği takdirde ekip kurabilirim. Daha önce bu işi yapmadım ama el becerim çok iyidir. İşi zamanında teslim edebilirim.

 

31 thoughts on “Evde Kına Paketleme İşi veren yerler

  1. Eşim ve ben evde kına, Mandal, nikah şekeri işleri yapmak istiyoruz.daha öncede bu tarz işler yaptık. Dönüş yaparsanız seviniriz.Ist.atasehir.
    0 544 332 18 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir