Borç para verenler izmir

Borç para verenler izmir makalemize hoşgeldiniz. Borcu olanlar ve nereden para bulacağını bilemeyenler için hazırladığımız sayfamızda ilan bırakarak gereken kişilere sesinizi duyurabilirsiniz. İzmir’de ikamet ediyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Günümüzde artık sadece bankalar para vermiyor. İnternet üzerinden de borç para verenleri bulmak mümkün. Bildiğiniz gibi pek çok kişi tefecilere sığınıyor, veya şahıslardan senet karşılığı para alarak taksitle veya birkaç ay sonra toplu ödeme yapıyorlar. Acil para lazım diyorsanız ve zor durumdaysanız sayfanın altında bulunan yorum bölümüne ilanınızı bırakarak aradığınızı bulabilirsiniz.

BORÇ PARA ARIYORUM

Bu aralar çok sıkıştım ve acil 5000 TL’ye ihtiyacım var. Bana yardım edebilecek biri varsa lütfen ulaşsın. Her ay senet gününde ödemelerimi aksatmadan yapabilirim. Çok acil.

BORÇ PARA VERİLİR

Paraya ihtiyacı olan herkese borç para verilir. Sadece senet karşılığında para almak isteyenler bana ulaşabilirler. Şimdiye kadar 150 kişiye yardımcı oldum. Kesinlikle yanlışım yok. Yeter ki ihtiyacı olanların işi görülsün. Faiz almıyorum.

81 thoughts on “Borç para verenler izmir

  1. izmirde borç para veren yüzyüze konuşarak anlatacağım kişilerle görüşmem lazım konu acil…

  2. Merhaba istanbul beykoz da oturuyorum acil 500000 TL ihtiyacım var 6 tane icra haciz borcum var yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir