Butik Otel Nasıl Açılır

otel

Sizi bilmem ama tatile gittiğimde konaklama için hep butik otel tercih etmişimdir. Dev gibi olan otellerin yanında küçük haliyle gözüme hep daha şirin gelmiştir. Daha sıcak ve daha samimi buluyorum butik oteller ve genel de birçok butik otel doğa ile iç içe oluyor.

Bu denli butik otel hayranı olunca araştırmadan da edemedim. Acaba butik otel nasıl açılır diye, belki ilerde nasip olur açarım. Sizde benim gibi butik otel açma planları yapıyorsanız araştırma sonuçlarını sizinle paylaşayım ve butik otel nasıl açılır anlatayım.

Öncelikle butik otel ruhsatı almak zorundasınız. Ruhsatı belediyelerden alabilirsiniz. E tabi birde sermaye lazım. Aslına bakılırsa sermaye ne kadar çok olursa yapacağınız yatırım da bana oluşumu güzelliği de o kadar iyi olur ve böylelikle gelen müşterileri etkilemek daha kolay olur.

Her bina otel olmuyor. Yangın merdiveni gibi detaylara özellikle dikkat etmek zorundasınız. Teknik eksikler bittikten sonra ücretsiz WİFİ eklemeyi unutmayın bunlarda müşteriyi bağlayan küçük detaylar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir