dikiş makinesi ile yapılabilecek işler

Dikiş makinesi eskiden oldukça fazla kullanılırdı ve bayanlar dikim işlerini bu makine ile yaparlardı. Hemen hemen her evde dikiş makinesi görmek mümkündü. Ancak zamanla dikiş makinesinin popülerliği azaldı ve yerini terziler aldı. Dikim işimiz olduğunda hemen bir terzi bulup işimizi yaptırıyoruz. Öyle ki; dikiş makinesi ile yapılabilecek işler oldukça fazla olup, pek çok kişi bunun üzerinden para kazanıyor. Dikiş makinesi ile evde nakış işi yapabilirsiniz mesela. Ayrıca, gelinlik işi, abiye işi ve daha bir çok işi de dikiş makinesi ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Son zamanlarda dikiş bilen bayanlara oldukça fazla ihtiyaç duyuluyor. Eğer siz de dikiş makinesi ile dikim yapabiliyorsanız Türkiye’nin neresinde olursanız olun mutlaka iş bulabilirsiniz. Evde dikiş nakış işi yapmak için internet üzerinden verilen iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu tarz ilanlar çoğunlukta olduğu için iş bulmanız daha kolay olacaktır. Ayrıca, sayfamız üzerinden de ücretsiz olarak ilan verebilir, iş veya eleman araması yapabilirsiniz.

EVLERE DİKİŞ İŞİ VERİLECEKTİR

Eğer dikiş işlerinde iyiyim diyorsanız size sunduğumuz bu iş fırsatından faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Eli yatkın, güzel dikiş yapan bayanlar tercih edilecektir. İletişim için: utulicem@hotmail.com veya ber_cel@hotmail.com adreslerine mail atabilirsiniz.

EVLERE GELİNLİK İŞİ VERİLECEK

İstanbul Ümraniye veya yakınlarında ikamet eden, gelinlik işi yapabilecek bayanlar arıyoruz.İletişim için 0553 263 09 61 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

One thought on “dikiş makinesi ile yapılabilecek işler

  1. Benim iki tane makinem var biri overlok diğeri otomatik düz makinem var çocuğum olduğu için dışarıda calisamiyorum onun için acil işe ihtiyacım var bana iş verecekler bana 0543 377 68 37 numaradan acil ulaşırsa sevinirim çünkü çok acil işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir