Kayseri Ek İş İlanları

Artık herkes daha rahat bir yaşam sürebilmek için asıl işinin yanında ek iş yapmak istiyor. Öyle ki; bu şekilde düşünen ve bu düşüncesini hayata geçiren saysısız kişi olduğu tartışılmazdır. Herkesin ek gelir sağlamak için farklı farklı nedenleri var. Kimisi çocuğuna daha iyi bir gelecek sağlamak için, kimi boğazını sıkan borçlarından kurtulmak için ek iş yapmak ister. Aslında eğer düzenli gidip geldiğiniz bir işiniz var ise ek iş yapmak için vakit bulabilirsiniz. Eğer çalıştığınız bir işiniz varsa ve yetmiyorsa, eğer Kayseri’de ikamet ediyorsanız ve ek iş arıyorsanız Kayseri ek iş ilanları sayfamız üzerinden ücretsiz ilan verebilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilan verebilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.

ACİL EK İŞ ARIYORUM

Kayseri’de oturuyorum ve maddi sıkıntılarımdan dolayı ek iş yapmak istiyorum. Asıl mesleğim reklamcılık fakat ehliyetim var ve akşamları şöför olarak çalışabilirim. Gerçekten çok ihtiyacım var. Acil iş arıyorum.İlgilenenler bana ulaşsınlar.

GARSONLUK YAPACAK ELEMANLAR ARANIYOR

Hafta sonları restaurantımızda garsonluk yapacak elemanlar aranıyor. Hafta sonu oldukça yoğun olduğumuz için servis yapabilecek 20 ile 25 yaşları arasında bay garson arıyoruz. Ücret dolgun olacak.

One thought on “Kayseri Ek İş İlanları

  1. Bu ise ihtiyacım var aradığım fırsat. Paketleme, süsleme ve nikah şeker gibi işler yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir