26 Oca
raziye 0 Yorum

Kayseri Ek İş İlanları

Kategori: evde ek iş

Artık herkes daha rahat bir yaşam sürebilmek için asıl işinin yanında ek iş yapmak istiyor. Öyle ki; bu şekilde düşünen ve bu düşüncesini hayata geçiren saysısız kişi olduğu tartışılmazdır. Herkesin ek gelir sağlamak için farklı farklı nedenleri var. Kimisi çocuğuna daha iyi bir gelecek sağlamak için, kimi boğazını sıkan borçlarından kurtulmak için ek iş yapmak ister. Aslında eğer düzenli gidip geldiğiniz bir işiniz var ise ek iş yapmak için vakit bulabilirsiniz. Eğer çalıştığınız bir işiniz varsa ve yetmiyorsa, eğer Kayseri’de ikamet ediyorsanız ve ek iş arıyorsanız Kayseri ek iş ilanları sayfamız üzerinden ücretsiz ilan verebilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilan verebilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.

ACİL EK İŞ ARIYORUM

Kayseri’de oturuyorum ve maddi sıkıntılarımdan dolayı ek iş yapmak istiyorum. Asıl mesleğim reklamcılık fakat ehliyetim var ve akşamları şöför olarak çalışabilirim. Gerçekten çok ihtiyacım var. Acil iş arıyorum.İlgilenenler bana ulaşsınlar.

GARSONLUK YAPACAK ELEMANLAR ARANIYOR

Hafta sonları restaurantımızda garsonluk yapacak elemanlar aranıyor. Hafta sonu oldukça yoğun olduğumuz için servis yapabilecek 20 ile 25 yaşları arasında bay garson arıyoruz. Ücret dolgun olacak.

  • kayseride evde yapılabilecek işler
  • aşçılık iş arıyorum kayseri
  • kayseride takas la yapılacak araçlar

Comments

comments

Evden Yapılacak İşler Bilgi için Mail Adresinizi Giriniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Mail Adresinizi Giriniz:

Sayaç
Yatırım Borsa
AmaçSEO Teması

© 2011 EVDE YAPILACAK İŞLER - evde iş imkanı 2014

Sitede yer alan tüm içerik EVDE YAPILACAK İŞLER'na aittir.

Site Haritası