Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı İstanbul Tuzla

Evden çalışmanın moda olduğu günümüzde ev hanımları başta olmak üzere emekliler, öğrenciler ve hatta çalışanlar dahi evden çalışarak para kazanıyor. Eğer siz de evde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız ev hanımlarına evde iş imkanı Tuzla başlığımız altında iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Şuanda sayısız kişi ek gelir sağlamak amacı ile evden çalışıyor .Öyle ki; evde yapılacak işler bir hayli fazla olup, kendinize uygun olanı seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde boncuk işi, mandal montajı işi, kına paketleme işi, nikah şekeri işi, iplik temizleme işi, kurdela yapımı işi, tespih dizimi işi gibi daha pek çok iş imkanı bulunuyor.

Eğer Tuzla’da ikamet ediyorsanız evde çalışmak istiyorsanız yorum bölümünden ilan verebilirsiniz. Aynı zamanda evlere iş veren firmalar da iş ilanlarını yayınlayarak evden çalışmak isteyenlere imkan tanıyabilirler.

TUZLADA EVLERE İŞ GÖNDERİLİR

Ev hanımlarına evde iş: Dantel ören hanımlar için iş teklifimiz var. Eğer dantel örmek benim işim diyorsanız evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz. Size vereceğimiz örneklerden istediğimiz kadar yaparak ciddi gelir elde edebilirsiniz. Üstelik ekibinizi kurarak daha fazla kazanabilirsiniz. Ödemelerimiz parça başı olarak hesaplanacaktır. Evinizden çıkmadan bu işi yapabilirsiniz. Çalışmak isteyenler bize ulaşsınlar.

15 thoughts on “Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı İstanbul Tuzla

  1. Evde paketleme ısınamıyorum grup yada tek farketmez istediniz kadar gönderebilirsiniz zamanda sıkıntı olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir