Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Üzerimiz de nakit para olmasa dahi alışveriş yapma imkanı sunan buna ek olarak taksit seçenekleri ile kolay ödeme avantajı sağlayan kredi kartlarını kullanmayan kişi sayısı nerede ise yok denecek kadar az. Bankanın tıpkı kredi kullanım aşamasında sıraladığı etmenlerin birçoğu kredi kartı onay aşamasında da söz konusu. Özellikle ev hanımları kredi kartı alıp almayacaklarını merak etmeye başladı.

Ev Hanımlarını İçin Kredi Kartı

Ev hanımlarının kredi kartı sahibi olması için bazı ek şartları yerine getirmesi gerekebilir. Bunun temel nedeni ise aylık net gelir sahibi olmamaları. Kredi notunuz düşük olmayacak. Geçmiş dönemlerde ki tüm ödemeleri zamanında ve düzenli olarak gerçekleştirmiş olmalısınız. Eğer banka size kredi kartı vermez ise dilerseniz eşinizin üzerinden ek kredi kartı da alabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bazı bankalara da örnek verelim; Garanti bankası, Yapı Kredi bankası, İş Bankası, Akbank. Belirttiğimiz bankaların size en yakın şubesine giderek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek kadar zamanınız yok ise resmi internet adresinden de başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir