Anasayfa » evde boncuk işi » evde boncuk işi perde yapımı

evde boncuk işi perde yapımı

evde boncuk perde

evde boncuk perde

Evinde akşama kadar temizlik ve yemek dışında hiçbir şey yapmayan bayanlar artık el becerilerinizi ortaya koymanın zamanı gelmedi mi?Üstelik bu el becerileriniz sayesinde para da kazanacaksınız desek?Evet yanlış duymadınız artık evinizde oturduğunuz yerden,TV’nizi izleyerek ve çayınızı yudumlayarak boncuk işi  perde yapımı işi yapabilirsiniz.Bayanların en çok ilgi gösterdikleri bu perde çeşidini yaparak para kazanmak artık çok kolay.Maddi sıkıntı çekenlerin tercih ettiği işlerden bir tanesi olan bu iş ile belki de ilerleyen zamanlarda çok başarılı ve adını duyurmu bir ev hanımı olabilirsiniz.Hayallerinize bir adım dahi yaklaşmanın verdiği heyecanı duymak ise apayrı bir duygu olacak.

Hem evinizdeki işlerini aksatmaz hem de evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.Bunun için çok fazla şeye gerek de yok.Biraz özgüven,biraz sabır ve elbette el becerinizin kuvvetli olması gerekiyor.Zaten bayanların çoğu bu tarz işleri gündelik hayatlarında da yapıyor.Hemen hemen her bayanın elinden gelen boncuk işleme bu kez perde üzerinde işleme ile size para kazandıracak.Yani demem o ki,eğer paraya ihtiyacınız varsa ve ben bu işi yapabilirim diyorsanız vakit kaybetmeye de gerek yok hani.Bu işi yaptırmak isteyen bir çok firma var ve siz bu firmalarla iletişime geçerek işe başlayabilirsiniz.

 

Ayrıca sayfamızın en altındaki yorum kısmından da ilanınızı iletişim bilgilerinizi de ekleyerek verebilir firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

12 yorum

  1. Merhabalar adım aysun ekibim var ilgilenirseniz arayın görüşelim.5385878639

  2. acil ankaradayım iş istıyorum

  3. Merhaba evde perde kenari boncuk isi kina paketleme nikah sekeri paketleme mandal susleme toka gibi el isleri yapabilirim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*