Evde Çocuk Bakıcılığı İşi

Evde çocuk bakıcılığı işi her bayanın tercih ettiği bir iştir. Dışarıda çalışamayan bayanlar eşlerine destek olmak için evde çocuk bakıcılığı yapmayı tercih ederler. Ancak, çocuk bakıcılığı için belli kriterlerin olması gerekmektedir. Çünkü, aileler çocuklarını gerçekten çok sevecek, onunla kendi çocuğu gibi ilgilenecek ve güler yüzlü bakıcı istemektedir. Ayrıca, çocuk bakıcılığı konusunda tecrübeye sahip olanlar ve referansı olanlar da tercih edilenler arasında yer almaktadır. Eğer siz de evde çocuk bakıcılığı işi yapmak istiyorsanız veya çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz olarak iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Aradığınız kriterlerdeki bakıcının veya işin özelliklerini belirterek doğru kişiye ulaşabilirsiniz.

ÇOCUK BAKCILIĞI YAPMAK İSTİYORUM

35 yaşındayım evliyim çocuğum yok. Çocukları çok seviyorum. Sakin,sessiz biriyim. Daha önce 2 çocuk baktım. Referans verebilirim. 2 ile 5 yaşları arasındaki çocuklarınıza bakabilirim. Adana’da ikamet ediyorum. Borçlarımızdan dolayı acil iş arıyorum.

ÇOCUĞUMA BAKICI ARIYORUM

4 yaşındaki kızıma bakabilecek sabah 9 akşam 5 saatleri arasında haftanın 4 günü onunla en güzel şekilde ilgilenebilecek bakıcı arıyorum. Temiz, namuslu, güvenilir, çocukları seven, referansı olan ve 25-30 yaşları arasında bayan arıyorum. Ücret dolgundur.

5 thoughts on “Evde Çocuk Bakıcılığı İşi

  1. Antalyada oturuyorum 2cocugum var bir oğlan bir kız oğlum 3sinifa gidiyor kızım 5 yasinda bende aileme destek ve çocukları sevdigim için yapmak istiyorum kendi çocuklarıma nasil bakiyorsam emin olun bakacak olduklarimada aynen bakarım saatinde yatma saatinde yeme saatinde oyun

  2. mrb adım hatun polat ist ataşehire baglı esatta oturuyorum evimde cocuk bakmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir