Evde El İşi Yapıp Satmak

Bayanların yüzde doksanı el işinden anlıyor. Yani, eminiz öyledir. Bayanların el becerileri daha gelişmiş olduğundan el becerisi gerektiren bütün işleri yapabiliyorlar. İşte o işlerden biri de evde el işi yapıp satmaktır. Aslında bu iş yeni bir iş değil. Yıllardır pek çok bayan el işi yaparak para kazanıyor. Bu işi yapmak aslında hiçte kolay değil. El emeği göz nuru derler ya tam da öyle birşey. Oturup saatlerce el işi yapmak her baba yiğidin harcı değil. İşte bunu becerebilenler şuan para kazanmanın tadını çıkarıyorlar.

Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde el işi yapmak, bayanların hem evlerinde olmalarına, hem de para kazanmalarına olanak sağlıyor. Komşularınız ile otururken, gittiğiniz  misafirlikte yani istediğiniz her yerde rahatlıkla yapabileceğiniz el işi örgü işleri, size de kazanç sağlayabilir. Belki bu işi yaparak çok fazla para kazanamazsınız. Ama eşinize destek olmak ,mutfak masraflarınızı karşılamak için mükemmel bir yoldur. Eğer ki zaten el işi yapıyorsanız bunu neden ticarete çevirmeyesiniz ki? Evde el işi yapıp satmak isteyenler ve evde el işi yapacak bayan arayanlar yorum bölümünden iş ilanlarını yayınlayabilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Yıllardır el işi yapıp satıyorum. Ancak işi büyütmek istiyorum. Sadece eşe dosta değil, büyük firmalara da el işi yapıp satmak istiyorum. Elim çok temizdir. Ayrıca, hızlıyım. İlgilenenler bana ulaşabilirler.

8 thoughts on “Evde El İşi Yapıp Satmak

  1. El sanatına dair birçok ürün keçe tasarımı oya patik yelek kasnak tel korma takı toka vs yapılır elşm biraz ağır olsada fena sayılmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir