Evde Kalem Montaj İşi 2016

evde kalem montajı

Zamanının birçoğunu evde geçirmek zorunda olan kişiler evde yapılabilecek işleri araştırıp bu yönde bir kazanç sağlamaya çalışmaktadır. İhtiyaçlarımız artarken eve giren paraya ek olarak bir gelir elde etmek isteyen ev hanımları veya çeşitli nedenlerden dolayı evde bulunan diğer bireyler bu yönde oldukça kolay bir para kazanma fırsatı buluyor.

Evlere Kalem İşi Verenler

Evden çıkmadan yapacağınız işler arasında bulunan kalem montaj işi çok rahat bir şekilde seri olarak yapılan işler arasında yer almaktadır. Kalem üreten firmaların kalem için gereken bütün parçaları tamamladıktan sonra montaj için fabrikalarda eleman ayırmak yerine az maliyetlerde evde yaptırmayı tercih ediyorlar. Böylelikle elemanların SSK, yol, yemek ücretlerinden tasarruf sağlamaktadır. Evde bu gibi işleri yaparak aile bütçesine katkı sağlamaya çalışan kişiler için uygun bir fırsat doğmaktadır.

Evde Kalem Montajı İşi

Kalem montajı işi veren firmalar çalışanların evlerine her gün yapılacak işin malzemelerini getirerek biten işi teslim almak suretiyle paralarını vermektedirler. Kalem montaj işini nereden bulabilirim diye merak edenler için hemen belirtelim. Bu gibi işler internet ortamında ilanlar bulunmaktadır. Bu işi yapacak kişilerin arayışına geçen firmalar internet ortamını tercih etmektedir. Bunun dışında firma yakınlarında iseniz birebir görüşüp de alabilme şansınız bulunmaktadır.

34 thoughts on “Evde Kalem Montaj İşi 2016

  1. Tekirdağ/ Çorlu ‘da yaşıyorum. Evde yapabileceğim iş arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim…

  2. Aile bütçemize katkı sağlamak için çalışmak istiyorum. Başlangıç olarak silikon, kaynak vb. alet gerektirmeyen işlerle başlayabilirim. El becerim vardır ve hızlıdır. Daha önce bir paketleme, etiket ve ambalaj farkasında çalıştım. Kendimi gelistirecegime ve ilk işten sonra hızımı artıracağıma inanıyorum. Gerekirse ekip kurabilecek kalabalık bir aileye sahibim. İş isteğimin dikkate alınmasını rica ediyorum.

  3. Ev hanımıyım günümün neredeyse tamamı evde geçiyor elim çok becerikli ve hızlıdır her türlü işi yapabilirim. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Kalabalık çevreye sahibim. Ulaşırsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir