Evde Kuaförlük Hizmeti

FaceBook ta paylaş
kuaförlük 150x150 Evde Kuaförlük Hizmeti

kuaförlük

Evde kuoförlük hizmeti son dönemde popülaritesini oldukça artıran bir iş kolu. Özellikle de kına ve nişan gibi özel günlerde dışarıya çıkmaktansa eve kuaför çağırmayı tercih eden bayanlar sayesinde artış gösteren evde kuaförlük hizmeti bir çok ilde veriliyor.

Eve kuaför çağırmanın yanı sıra daha önce kuaför olarak çalışırken çeşitli nedenlerden dolayı işi bırakmak zorunda kalan kuaförlerde kendi evlerinde kuaför hizmeti verebiliyorlar. Bu kişilerin dükkan kirası, vergi ve çalışan gibi giderleri olmadığı için fiyatları da son derece uygun olabiliyor. Bu nedenle kuaför salonuna gitmek istemiyor ancak eve kuaför çağırarak daha fazla para ödemek istemiyorsanız bu tip çalışan kuaförler tam size göre. Evde kuaförlük hizmeti vermek istiyorsanız internet sitelerine üye olmadan ücretsiz ilan vererek daha fazla müşteri bulma şansınızı da artırabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Evde Kuaförlük Hizmeti, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

  • evde kuaförlük
  • evde kuaförlük yapmak istiyorum
  • evde kuaför hizmet sakarya
  • evde kuafor hizmeti
  • evde kuaför hizmeti iş ilanları

Comments

comments


Evde Yapılacak İşler için Mail Adresinizi Giriniz:

Başvuru onayı için şimdi mail adresinizi kontrol ediniz.

One Response to “Evde Kuaförlük Hizmeti”

  1. 1
    ahmettalha Says:

    evde yapılacak işler bayanlar için çok idealdir.www.ekisimkani.net bu platformu inceleyin burdada evde yapılacak iş noktasında avantajlı bir işle tanışacaksınız.

Leave a Reply

ISIK KIBAR