Evden Ek İş

Evden ek iş yapmak isteyen bayanlar arıyoruz. İstanbul’da abiye üzerine boncuk işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen ekip başlarının iş başvurularını bekliyoruz. Ayrıca ben ekip oluşturabilirim ve işlerinizi zamanında istediğiniz kalitede teslim eden ev hanımlarınında aramasını rica ediyoruz. Aradığınız kişi benim diyorsanız  0507 566 99 96 numaralı cep telefonundan yada guldanegumus@hotmail.com adresinden başvurularınızı bekliyoruz.

Evde nikah şekeri yapımı

 Evde nikah şekeri yapımı için ekipler arıyoruz. Sürekli olarak bizimle Eylül ayı sonuna kadar çalışabilecek, işinde titiz, sigara kullanmayan ve temiz çalışacak kişilerin iş başvurusunu bekliyoruz. Ödemelerimiz düzenli olarak yapılmakta ve sürekli olarak iş verilmektedir. İş başvurusu için adayların 0531 253 37 32 ve 0216 537 70 67 numaralı telefonlardan aramaları gerekmektedir.

Evlere Ek İş Verilir sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden üye olma zorunluluğu bulunmadan ücretsiz bir şekilde iş ve eleman arama ilanlarınızı yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

24 thoughts on “Evden Ek İş

    1. Merhaba Saliha hanım Ankara batıkent teyim evden iş yapmak istiyorum çok da ihtiyacım var. İletişime geçer seniz sevimirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir