19 Ağu
admin 1 Yorum

EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

Kategori: elişi-örgü işleri, evde yapılabilecek işler, parttime yapılacak işler

Evde otururken canınız mı sıkılıyor?

vazo yap EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

evde hobi

Yapabileceğiniz pek çok şeyle hem evdeki eşyalarınızı kullanılışlı hale getirebilir hem de eğlenebilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler için ise paralar dökmenize gerek yoktur. Evde var olan eşyalar ile ya da oldukça uygun fiyatlara temin edebileceğiniz malzemeler ile evinizde farklı tasarımlar oluşturmanız da mümkündür.

 

Örneğin çok basit yollarla bardaklarınızı şık vazolar haline dönüştürebilirsiniz. Beğenmediğiniz ya da kusuru olan bardaklarınızı bu yolla şık bir vazo haline getirerek evinize renk katabilirsiniz.

 

 

Bardakları şık vazoya nasıl dönüştürebilirsiniz?

 

Kullanılacak malzemeler:

  1. Vazo olarak tasarlayacağınız uzun bardak
  2. Çift tarafı yapışkan ihtiva eden bant yapışkanlı bant
  3. Çiçeklere uygun renkte kurdele ( çiçek ile aynı renkte kurdeleyi tercih etmek yerine uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Örneğin; kırmızı ve krem, mavi ve turuncu)
  4. Vazonun içerisine yerleştireceğiniz yapma ya da canlı çiçek

 

Vazonun yapılışı:

 

 

Elinizdeki bardağa uzunlamasına çift taraflı yapışkan bandınızı yapıştırın ve hazırladığınız hediye kurdeleleri sırasıyla bardakların etrafına sıkıca yerleştirin. Dikkat edeceğiniz nokta ise kurdelelerin iki ucunun da yapışkan banda iyice yapışmasıdır. Bu noktaya oldukça dikkat etmeniz gerekir. Son olarak ise vazo olarak tasarladığınız bardağın en üst tarafına ince banttan hoş bir fiyonk yapın ve bu son işlem ile oldukça hoş bir vazo elde etmiş olun. Son olarak vazonuzun içerisine su doldurun ( canlı çiçekler için) içerisine çiçeğinizi koyun.

  • evde yapılabilecek hobiler
  • evde yapılacak hobiler
  • evde ugrasılacak hobiler

Comments

comments

Evden Yapılacak İşler Bilgi için Mail Adresinizi Giriniz:

"EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER" yazısı için 1 yorumyapılmış.

  1. sema dedi:

    iyigunler hab ı denınce benım aklıma puzzl gelıyo bende hastalık boyutunda ve ben bu ısten para kazanmak ıstıyorum bana yardımcı olursanız sevınıtrım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Mail Adresinizi Giriniz:

Sayaç
Yatırım Borsa
AmaçSEO Teması

© 2011 EVDE YAPILACAK İŞLER - evde iş imkanı 2014

Sitede yer alan tüm içerik EVDE YAPILACAK İŞLER'na aittir.

Site Haritası