EVDE YAPILABİLECEK SAÇ MODELLERİ

evde yapılabilecek saçlar

Evde yapabileceğiniz çok farklı şey olduğu gibi kendi saç modelinizi de evde tasarlayabilirsiniz. Bayrama evde dalgalı saç modelinizi kendiniz yapıp girebilirsiniz.Kuaföre gidip para harcamaya son vermek istiyorsanız evde kendi tasarlayacağınız modellerle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Dalgalı ya da düz saçlar yapabileceğiniz gibi pek çok topuz modelini de evinizde kendiniz yapabilirsiniz.

Dalgalı saçlarınız ile ahengi yakalamak istiyorsanız evinizde yapabileceğiniz çok kolay bir yöntem ile bunu başarabilirsiniz.

Dalgalı Saç Yapımı:
Dalgalı saç yapmak için alet almanıza ya da başka yöntemler için para harcamanıza gerek yoktur. Dalgalı saçlara sahip olmak için yapmanız gerekenler ise şunlardır:


Gece banyo yaptıktan sonra ya da gece yatmadan önce saçlarınızı ıslatın ve kurutmayın. Gazete kağıtlarınızı orta genişlikte kesin ve saçlarınızı tutam tutam ayırın. Tutam tutam ayırdığınız saçlarınızı gazete kağıtlarına bukle bukle sarınız. Saçınızı bone ya da fular sararak kurulayın.

Sabah kalktığınız da saçınıza sprey sıkın ve yaklaşık iki dakika kadar saçınızı kurulayın ve buklelerinizi açın. Buklelerinizi açtıktan sonra dalgalı saçlarınızı toplayabilir ya da açık bırakabilirsiniz.

Dalgalı saçlarınızla oluşturacağınız pek çok tasarım da bulunmaktadır. Dalgalı saçlarınız ile çok şık topuz modelleri oluşturabileceğiniz gibi yarı topuz modellerini de kullanabilirsiniz. Özellikle oval yüzlü kişiler için topuz modelleri oldukça ideal modellerdir.

Dağınık olarak kullanabileceğiniz dalgalı saçlarınız ile harika bir ahenk yakalamak için evde çok kolay yöntemler uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir