Evde yapılacak işler bursa

Evde yapılacak işler bursa sayfamıza hoşgeldiniz.Bildiğiniz gibi artık evde çalışarak para kazanmak mümkün.Bir çok ev hanımı evinden dışarı çıkmadan para kazanıyor.Üstelik evde yapılabilecek işler oldukça fazla olup,kendinize uygun olan işi seçerek kazanmaya başlayabilirsiniz.Bursa’da ikamet ediyorsanız ve evde ek iş arıyorsanız doğru adrestesiniz.Evde çalışmak isteyen ev hanımlarının en fazla yoğun olduğu illerden biri olan Bursa‘da çok daha kolay iş bulabilirsiniz.Evde yapılabilecek işlerden bazılarına örnek vermek gerekirse;evde boncuk işleme,nikah şekeri işi,iplik temizleme,mandal montajı işi,evde takı ve dikiş işi gibi daha bir çok alternatif mevcuttur.Eğer siz de evden çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümünden ilanınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayımlayabilirsiniz.Aynı şekilde evlere iş veren firmalar da ilanlarını yayımlayarak iş arayanlara daha kolay ulaşabilirler.

EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPACAK EKİPLER ARANIYOR

Bursa’da ikamet eden ve kendi evinden çalışabilecek,tercihen ekibi olan bayanlar alınacaktır.Ürünlerimiz evinize kadar kargo ile gönderilecek olup,ödemeleriniz ise ürün teslimatı sırasında yapılacaktır.Daha önceden bu işi yapmış olanlar tercih sebebi olacaktır.Ancak deneyimi olmayanlar ama bu işi yapabilirim diyenler de başvuru yapabilirler.

8 thoughts on “Evde yapılacak işler bursa

  1. bursa-yıldırımda ikamet ediyorum..evde yapılabılecek iş arıyorum..her türlü iş yarabilirim..çok zo durumdayım..yardımcı olursanız sevinirim..tşk

  2. Evde yapabileceğimiz iş istiyoruz ekip hazır el becerilerimiz çok iyi temiz çalışmalar yapabiliriz maildeulaşabilirsiniz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir