evde yapılacak takı ve dikiş işleri

Günümüzde artık bir çok kişi evde çalışarak para kazanmak istiyor.Evlere iş veren firmalar da bu kişilere iş vererek evde çalışmalarını sağlıyor.Sayısız kişi evden çalışarak evine ek gelir sağlıyor.Özellikle bayanlar eşlerine destek olmak amacı ile bu tarz işlere başvuruyor ve evinden çıkmadan para kazanmanın tadını çıkarıyor.Evde yapılabilecek işler oldukça fazla olup,bunlardan biri de evde yapılacak takı ve dikiş işleridir.Eğer el becerinize güveniyorsanız ve daha önce bu tip bir iş yaptıysanız siz de bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.Artık ev ortamını iş yerine çevirmek moda oldu.Ciddi anlamda büyük adımlar atılarak bu işler fazlasıyla rağbet görüyor.Hem evden çıkmadan çalışıyorsunuz hem de güzel gelirler elde ediyorsunuz.Kim istemez ki böyle çalışmayı?Eğer siz de evinizde oturduğunuz yerden takı ve dikiş işleri yapmayı istiyorsanız sayfamızın en altında bulunan yorum bölümünden bu talebinizi belirtebilir,firmalara sesinizi kolayca duyurabilirsiniz.Aynı şekilde evlere iş veren firmalar da evde yapılacak takı ve dikiş işleri için iş ilanlarını ücretsiz ve üyelik gerekmeden yayımlayabilirler.

EVDE TAKI İŞİ YAPMAK İSTEYEN BAYANLAR ARANIYOR

Kartal-pendik civarında otuan daha önceden takı işi ile uğraşmış ve deneyimli,evine katkıda bulunmak isteyenler info@gozdetaki.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

DİKİŞ İŞİ YAPACAK ELEMANLAR ALINACAKTIR

Bursa’da faaliyet gösteren iş yerimize evde parça başı dikiş yapabilecek bayanlar aranıyor.İrtibat için 0536 579 24 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

One thought on “evde yapılacak takı ve dikiş işleri

  1. nikah şekeri arajman takı toka tecrübeliyim mandalda olabilir ekibim var titiz ve düzenliyim gününden önce teslim ederim 0531 959 18 41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir