Anasayfa » evde boncuk işi » Eve Boncuk İşi Veren Yerler

Eve Boncuk İşi Veren Yerler

Evde boncuk işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen kişilerin sayıları her geçen gün artıyor. Özellikle de yakın oturan komşular yada akrabalar tarafından kurulan gruplar ekip başları sayesinde çok daha fazla iş buldukları gibi aynı zamanda düzenli olarak iş yapma imkanını yakalıyorlar.

Eve boncuk işi veren firmalar da ssk ve yemek masrafı gibi pek çok yan giderden kurtuldukları için yanlarına çalışan almaktansa evde boncu işi yapmak istiyorum diyen kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Sizlerde evde boncuk işi yapmak istiyorum diyorsanız yada eve boncuk işi vermek istiyorsanız hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi ekleyerek iş yada eleman arama ilanınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz.

Eve boncuk işi verilir İzmir Üçkuyular, Balçova, Oyak ve Hatay civarında ikamet eden ve evde ek gelir kazanmak isteyen bayanlar için evlere boncuk işi veriyoruz. Ciddi olarak çalışmak isteyen bayanlar 0532 582 32 55 numaralı telefondan ulaşabilirler.

48 yorum

  1. boncuk işi yapmak istiyorm ankara

  2. merve kılınç

    Izmir/ Karabağlar da yaşıyorum. Kina paketleme, davetiye katlama, boncuk , mum vb. İşleri temiz bir sekilde yapabilirim. mervekllnc@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz.

  3. evde bincuk işi kazak önlerine boncuk dikme işine ihtiyacım var Ankara keçiörende oturuyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*