Ev Hanımlarına Evde Yapılacak İşler

Ev hanımları artık mutfak gelirlerine katkıda bulunmak yada kendi kişisel harcamalarını çıkarmak için evde nikah şekeri yada bebek şekeri yapımı, boncuk işleme, parça başı ücret ile ütü yapma, davetiye katlama, iplik temizleme, editörlük, blog yazarlığı, online tercümanlık, web tasarımcılığı ve grafikerlik gibi çok çeşitli işler yapıyorlar.

Evlendiği yada çocuğu olduğu için düzenli ve sürekli bir işte çalışamayan ev hanımları evden çalışarak hem iş hayatından uzak kalmamış oluyorlar hemde ek gelir kazanmak için çok iyi fırsat yakalamış oluyorlar. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları ile evlere ek iş veren firmalar sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen ilanlarını verebilirler.
Evlere etiket işi verilir

Evde etiket işi yapacak ciddi ve düzenli çalışacak bayanlar aranıyor. İş son derece basit olup hiç deneyimi olmayan kişiler bile kısa sürede seri olarak çalışmaya başlayabilir. 1000 adet etiket ücreti olarak 5,00 lira ödenecektir. İletişim için 0536 639 20 40 numaralı telefondan irtibata geçiniz.
Evlere ek iş verilir

Türkiye’nin her şehrine evlere ek iş veriyoruz. Ücretler peşin ödenmekte olup işler kapınıza teslim edilmektedir. Bilgi için 0531 339 71 44

51 thoughts on “Ev Hanımlarına Evde Yapılacak İşler

  1. Evde is imkani için basvuruyorum İstanbul Silivri de oturuyorum kina paketleme davetiye katlama gibi

  2. çok zor durumdayım işe çok ihtiyacım var evde ütü yapmak istiyorum ilgililere ricam allah rızası için konya karatay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir