Eve örgü işi veren yerler

örgü işleri

Evlere örgü işi verilir

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ve gerçekten çalışmaya ihtiyacı bulunan bayanlar aranıyor. Evde dantel örerek para kazanmak isterseniz ve güzel dantel örerim diyorsanız hemen 0505 722 16 44 numaralı telefondan iletişime geçerek evde dantel örerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye geneline iş verilmektedir. Firmamız toptan çeyiz ürünleri satan bir firma olup ödemelerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.

Tesbih örme işi

Trabzon Kazzaz tesbihi örmek isteyen bayanlar arıyoruz. Tesbih başına 80 lira kazanmak isteyen bayanlar hemen başvuruda bulunabililer. Tesbihleri incelemek ve hemen iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar gereken bilgiyi www.trabzonkazzaz.blogspot.com adresinden alabilirler.

Eve Örgü İşi Veren Yerler yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden eleman arama ilanlarını ekleyebilirler. Aynı şekilde evden örgü örerek para kazanmak isteyen bayanlarda yorum bölümünden iş arama ilanı verebilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

102 thoughts on “Eve örgü işi veren yerler

  1. Lif yapıyorum isterseniz lif için bana ulaşabilirsiniz Kayseri develi ilç de yaşıyorum

  2. Bebek patikleri,bebek hırka ve yelekleri,bebek battaniyelerini temiz ve kaliteli bir şekilde örüp,adrese teslim kapıda ödemeli gönderim yapıyoruz. İzmirde 5 kişilik ekibimle çalışıyoruz. Resimlerden model çıkartıp, kişiye özel örgü siparişlerinizi alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir