Anasayfa » evde yapılabilecek işler » Süs Eşyası Montaj İşi

Süs Eşyası Montaj İşi


süs eşyası 150x150 Süs Eşyası Montaj İşi

süs eşyası yapın

Süs eşyası montajı yapmak isteyen kişiler ile süs eşyası yapımı için çalışan arayan işverenlerin ortak buluşma noktası olan Süs Eşyası Montaj İşi sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden iş arama ve elaman arama ilanlarınını ekleyebilirsiniz.

Eyüp ve yakın çevresine iş verilir

Evlere oyuncak montaj ve oyuncak yapıştırma işi veriyorum. Tercihen Eyüp ve yakın çevresinde ikamet eden evden çalışarak para kazanmak isteyen ve el becerisine güvenen bayanların iş başvurularını bekliyorum. Evden çalışarak para kazanmak istiyorum diyor ve oyuncak montaj işi yapabilirim diyorsanız hemen kaderbertu@hotmail.com adresini ekleyiniz yada mail atınız. İletişim bilgilerini gönderen kişilere kesinlikle geri dönüş yapılacaktır

Süs eşyası montaj işi yapmak istiyorum

Teknik lise mezunu emekli bayım. Eşim ile beraber evde montaj işi yaparak ek gelir kazanmak istiyoruz. Ödemelerini düzenli olarak alabileceğim işverenler için çalışmak istiyorum. İşleriniz makineden çıkmışçasına düzgün olarak tamamlanmış şekilde teslim edilecektir.


  • evde yapılabilecek süs eşyaları
  • evde süs eşyası yapımı
  • evde yapılacak süs eşyaları

Comments

comments

13 yorum

  1. gülçin çağlar

    elim çabuk ve düzgün.Ayrıca eyüpte oturuyorum.

  2. izmir’de yaşıyorum ve resim öğretmeniyim. evde süs eşyası yapabilirim. 05057150546

  3. evde yapabileceğim iş arıyorum gününden önce de teslim ederim. bu konuda iyiyimdir…istanbul üsküdar da oturmaktayım.mail olarak irtibata geçerseniz sevinirim.

    iyi çalışmalar, kolay gelsin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*