Evlere İş Veren Yerler İstanbul

Eve iş veren yerler İstanbul ilinde pek çok ev hanımına ek gelir sağlıyor. Öyle ki; evde yapılacak işler oldukça fazla olup, kendinize uygun olan işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde tek maaş ile geçinemeyenler ek iş olarak evden çalışmayı tercih ediyorlar. Onlara bu imkanı sunan ise sayısız firma bulunuyor. Bu firmalar işlerinin yoğunluğu sebebi ile evden çalışacak bayan arıyorlar. Özellikle İstanbul’da bu tarz işler oldukça yoğun olduğundan sürekli iş bulmak mümkün. Eğer siz de İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve evden çalışmak istiyorum diyorsanız evlere iş veren yerler İstanbul başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Vereceğiniz ilanlar yüzlerce kişiye ulaşacağı için çok daha kolay çalışma imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda evlere iş veren firmalar da ilanlarını bırakabilirler. Ancak ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVLERE KINA PAKETLEME İŞİ VERİLECEK

İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet eden ve hanımlarına kına paketleme işi verilecektir. Evden çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler. Ödemeler aylık yapılacaktır.

İSTANBULDA BONCUK İŞİ

Evlere boncuk işi verilecektir. Boncuk işleme işini daha önce yapmış, deneyimli,titiz çalışan bayanlar bizimle irtibata geçsinler. İşimiz çok yoğun olduğundan acil elemana ihtiyaç vardır. Kendi evinizde oturarak boncuk işi yapabilirsiniz.

42 thoughts on “Evlere İş Veren Yerler İstanbul

  1. Öğrenciyim ve evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Boncuk işi, kutu katlama vb. Her iş yaparım daha önce de boncuk işi yapmıştım. Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir