Şöförlük İşi Arayanlar

Şöförlük işi arayanlar sayfamızda siz de ilan vererek arama yapabilirisiniz. Günümüzde en geçerli mesleklerden biri olan şöförlük işi, ülkemizde oldukça ilgi görmektedir. Her ne kadar tehlike teşkil etse de ehliyeti olan herkesin aklına gelen ilk meslek olmaktadır. Öyle ki; şöförlük mesleğini pek çok dala ayırabiliriz. Taksi şöförlüğü, tır şöförlüğü, otobüs şöförlüğü, özel şöförlük gibi dallardan bahsedebiliriz. Eğer siz de şöförseniz ve şöförlük işi arıyorum diyorsanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun vereceğiniz ilanlar ile aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Ancak ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız. Ayrıca şöför arayanlar da ilan bırakarak şöförlük  işi arayanlara iş imkanı sağlayabilirsiniz.

ŞÖFÖRÜM İŞ ARIYORUM

15 yıldır şöförlük yapıyorum. 5 yıldır tır şöförü olarak çalışıyorum. Tır şöförü veya taksi şöförü olarak çalışmak istiyorum. Kocaeli’nde oturuyorum. Emekliyim. Yaşım 45. Kredi çektiğim için şöförlük yapmak istiyorum.

ŞÖFÖRLÜK YAPMAK İSTİYORUM

30 Yaşındayım ve askerliğimi yaptım. Hem araba hem de motor ehliyetim var. Araba ile taksi şöförlüğü, motor ile de kuryelik yapabilirim. İstanbul’da yaşıyorum. Gerekirse şehir dışına da çıkabilirim. Acil iş arıyorum.

3 thoughts on “Şöförlük İşi Arayanlar

  1. Merhabalar, 5 yildir firinda soforluk yapiyorum
    B sinifi ehliyetim var. Ve ozel soforluk yapabilecegim bir is ariyorum. Kendime guvenim tam. Ankara’da ikamet ediyorum. 27 yasindayim. Soforluk konusu en iyi yaptigim is. 05348921635 numarali telefondan ozel sofor arayan herhangi bir is yeri veya bireyden aramalarini bekliyorum. Saygilar…

  2. 2012 uzun şasi doblo aracımla ek iş arıyorum
    0533 543 3459
    ayrıca part time şöför olarak araçsız çalışabilirim. veya aracım ile part time çalışabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir