Anasayfa » evde ek iş » İstanbulda Özel Matematik Dersi Verilir

İstanbulda Özel Matematik Dersi Verilir

İstanbulda Özel Matematik Dersi Verilir başlıklı makalemiz üzerinden Matematik dersi vermek isteyen öğretmenler iş ilanlarını bırakabilirler. Eskiden bu yana öğrencilerin Matematik ile olan ilişkisi iyi olmamıştır. Bu yüzden ebeveynler çocuklarına Özel Matematik dersi verdirmek istiyorlar. Bu da ek gelir sağlamak isteyen öğretmenlerin işine geliyor. Eğer siz de İstanbulda ikamet ediyorsanız ve Matematik Öğretmeni iseniz, İstanbulda özel matematik dersi verilir başlığımız altında iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, özel matematik dersi almak isteyenlerde ilanlarını verebilirler. İlanlarınızı yayınlarken iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olunuz.

MATEMATİK DERSİ VERİYORUM

İstanbulda yaşıyorum ve 10 yıldır Matematik öğretmeniyim. Matematik ile arası kötü olanlara ve bu derste başarılı olmak isteyenlere %100 matematik öğretiyorum. Ücret karşılıklı görüşülür.

ÖZEL DERS VERİLİR

Özel Matematik dersi veriyorum. Daha önceki öğrencilerim şuanda matematiği su gibi biliyorlar. Kendime bir öğretmen olarak çok güveniyorum. Matematik dersinde başarılı olmak isteyenlere özel ders veriyorum. Ücret 45 TL’dir.

Bir yorum

  1. özel matematik dersi veriyorum.adanada yaşıyorum.ücret 50 tl dir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*