Lütfen Dikkat!

www.evdeyapilacakisler.net site yönetimi olarak yıllardır evde yapılan işler, internetten para kazanma, pazarlama yöntemleri, e ticaret sistemleri v.s konularında uzman olduğumuzu bilmenizi isteriz.Dolayısı ile sitemizde kendimize ait yayınladığımız ilanlarda evdeyapilacakisler net sitesi garantisindedir diye ibare koyarız.Garanti vermediğimiz ilanlara daha dikkatli yaklaşınız.

 

Yani sitemizde yayınladığımız evlere ek iş veren firmalarla hiç bir alakamız yoktur.Sitemiz hem iş arayanlar hem de iş verenlerin faydalandığı ortak bir platformdur. Yani ilan ver kısmında tüm iş veren firmalar ilanlarını ekleyebilirler..

 

ŞİMDİ DİKKAT!  Eve mandal işi verenler sayfasında olduğu gibi bazı iş veren ilanlarından şikayetler gelmektedir. Bizim garanti vermediğimiz ilanlara daha dikkatli yaklaşmanız mağduriyetinizi önleyecektir.Güvenmediklerinizle iş yapmayınız mandal veya nikah şekeri gibi işlerde PEŞİN PARA isteyenlere itibar etmeyiniz.

4 thoughts on “Lütfen Dikkat!

  1. ışık hanım ne olur bana yardıncı olun ben ev hanımıyım SAMSUNDA oturuyorum işe çok ihtiyacım var 4tane çocuk okuyor maddi konuda eşime ve çocuklarımın eğitimine destek olmak istiyorum bana yardıncı olursanız çok sevinirim her türlü iş gelir elimden verilen işleri zamanında teslim eder titizlikle ve itinayla yaparım mandal işi için veya başka bir iş için önere bileceğiniz güvenilir bir site veya firma varmı varsa bana bu tel den ulaşa bilirler 5057742365 tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir