Şirket Kurmadan Ofis Kullanmak

hazır ofis
hazır ofis

Türkiyede çok yaygın olmasada özellikle İstanbul Ankara İzmir gibi büyük şehirlrde bazı firmalar tarafından gerçekleştirilen hazır ofis, sanal ofis hizmetleri verilmektedir.

Diyelimki bir iş kurmak kurmak istiyorsunuz ama yeterince sermayeniz yok. O zman bu sanal ve hazır ofisler tam size göre..

 

Normalde bir ofis açmanın maliyetini kabaca hesaplarsa, Emlakçı komisyonu, mobilya ve döşemeler, lcd, klima,boya badana, elektrik, su ,internet ve telefon açtırma hepsinin ciddi bir maliyeti vardır.Bu saydıklarım yaklaşık 7 bin tl kurulum masrafı.Bunun içine faturalar dahil değil.Onlarıda eklersek 10 bin tl.

Diğer meselede ki BENCE en önemli can alıcı nokta şu; yeni bir işe atılan bir girişimcilk gösteren kişi şirket kurmadan önce yapmak istediği işi tutturabiliecek mi onu değerlendirme ve önünü görebilmesi açısından böyle bir ofis kurulumuna ve şirketleşmeye geçmemelidir.Çünkü şirket kurulum masrafları ekstra yük bindirecek daha sonra işler yolunda gitmezse iflas gösterecek v.s. sorun üstüne sorun.

 

O yüzden yapılcak en iyi şey hazır ofis bulmak.Sadece hazır ofis kiralaması yapan firmalar var ya direkt onlarla irtibat kurup aylık ücreti dahilinde tüm giderleri içinde olan hazır ofislerden kiralarsanız yada herhangi bir şiketin kurum veya kuruluşun içerisinde kendi faaliyetlerini yüretebileceğiniz bir alanı kiralarsınız. Böylece ne sizi teftiş eden olur nede ekstra bir sıkıntı çıkar.

 

not: (ilan)

 

*Ankarada işyeri bulunan bir veya iki odasını kiralamak isteyen firmalar

*Ofis kurulumu için ortak arayanlar

*İşyerini geliştirtimrek isteyen veya masraf ve giderlerini azaltmak isteyen

*Parttime personelle çalışmak isteyenler sayfamızın altından yorum kısmından veya ilan ver sayfası iletişim formundan bize ulaşabilirler…

 

One thought on “Şirket Kurmadan Ofis Kullanmak

  1. Anadolu yakasinda hazir ofis ariyorum. Onerebileceginiz bir websitesi yada firma var mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir