popstar alaturka yarışma başvurusu

popstar alaturka
popstar alaturka

Bir dönem adından çokta bahseden Popstar Alaturka yarışması oldukça beğenilmiş ve gündeme oturmuştu.Şimdilerde yeniden hayata geçecek olan yarışmaya yine oldukça büyük ilgi var.Yarışmanın ne zaman başlayacağı,başvuru bilgileri ile ilgili herkes merak içinde.En son 2009’da  yayınlanan bu program için tekrar hazırlıklar başladı.Yeni jüri üyeleriyle karşımıza çıkacak olan popstar alaturka,Orhan Gencebay,Demet Akalın ve Bülent Ersoy ile oldukça renkli görüntülere sahne olacak gibi görünüyor.

 

Şu anda Star TV’de yayınlanan “O ses Türkiye “yarışmasının bitmesinin ardından Mart ayı gibi ekranlara çıkacak olan Popstar Alaturka yarışmasının başvuru tarihi ve başvuru şartları ise şuan için açıklanmadı.Yarışmaya katılmak için gün sayan adaylar için tarihler açıklandığı zaman bilgilendirme yapılacaktır.Eğer sizin de sesiniz güzel ve kendinize güveniyorsanız Popstar Alaturka yarışması güncellemelerini takip etmeniz gerekiyor.Zaten TV’de ve internet ortamnda mutlaka haberi duyacaksınızdır.Belki de 2013’ün popstar’ı siz olacaksınız.Sesinizi Türkiye’ye duyurmak için fazla zamanınız kalmadı.Bunun dışında kazanacağınız para ödülü de cabası olacak.Bu konu hakkındaki yorumlarınızı,düşüncelerinizi ya da katılıp katılmayacağınızı sayfanın en altında bulunan yorun kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

3 thoughts on “popstar alaturka yarışma başvurusu

  1. Bende bekleyenlerden biriyim.Bugüne kadar hep katılsammı,katılmasammı diye kendime sordum.Ama bu sefer katılıp şansımı denemeye karar verdim.

  2. Merhabalar ben afganistandan şarkıcı olmak en büyük hayalim bende katılmak istiyorum ama interneten nasıl başvurucam bilmiyorum lütfen yardımcı olun bana.

  3. ben çok istiyorumkatılmayı sesimeçok güveniyorum herkes katılmmı istiyor müzik ögretmenim sesimi çok begendigi için katılmalısın dedi lüten bana yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir