Şirketler için Kredi Veriyoruz

İletişim: https://www.kredivar.net Şirketler için kredi veren veren firmalara ulaşmak isteyen esnaflar örneği verdiğimiz şeklinde yorum kısmından taleplerini detaylı olarak iletebilirler. Geniş bilgi aktarımı yapmanız halinde finans kuruluşları mail adresinize dönüş yaparak size uygun özel kredi tekliflerinde bulunacaktır.

Şirketimiz 2005 yılı kuruluşlu olup, Endüstriyel  Ürünler Tarım Gıda ve Hayvancılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Endüstriyel ürünler olarak Cin den Paslanmaz boru ithal etmekteyiz. Tarım gıda ve hayvancılık olarak Kütahya İli Pazarlar İlçesi Orhanlar köyünde 76.060 m2 bir alanda 1.000 m2 kapalı alanlı süt sağım ve soğutma odalarının bulunduğu (ancak makine techizat henüz yoktur.) arazinin üzerinde 100 kadar kiraz ağacı ve arazi yapısı olarak 20 -25 dönüm arazinin ceviz ekilerek değerlendirilmesi planlanmakta olup, kalan alanlar hayvan yemi üretimi olarak ekilip biçilebilir.

Ayrıca Ankara Sincan da banka eksper değeri  145.000 olan bir dükkan bulunmaktadır.Ancak sermaye yetersizliği sebebi ile çiftliğimiz faaliyete alınamamıştır.. Elimizdeki Gayrimenkuller piyasa koşullarında borçlarımızı karşılasa da piyasadaki daralmadan dolayı elden kısa vadede çıkarılmamaktadır.

Şirketimiz borçlarını tek bir çatı altında toplayarak 36 ay gibi bir yapılandırma ve 200.0000 ek hayvancılık için kullanılmak üzere toplamda 350.000 gibi bir yapılandırma yapmak istemekteyiz. Yatırımın kullanacağı bölge kalkınmada öncelikli Ipard destekleri kapsamında  bulunmakta olup, kullanılacak yeni kaynak en az 25 baş mandafon veya simental cinsi süt sığırı olarak değerlendirilecek olup, konuyla ilgili olabilirliği var ise gerekli bilgi ve belgeleri verebiliriz. Bankalardan kredi kullanarak yapamama sebebimiz müşteri çeklerimizden yaşadığımız sahte ve karşılıksız çeklerden dolayı kendi çeklerimizde de sıkıntı  yaşamamızdır. Her zaman sürdürülebilen gelişime açık ve profesyonel olarak yapacağımız hayvancılık işimiz için her şeyimiz hazırdır. Saygılar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir