yurtdışı iş ilanları ırak

Yurtdışı iş ilanları ırak sayfamıza hoşgeldiniz.Bildiğiniz gibi ülkemiz ile Irak arasındaki ticaret günden güne artıyor. Bu nedenle sürekli olarak Irak’ta çalışacak elemanlara ihtiyaç duyuluyor. Irak’ta pek çok proje için Türk işçileri davet ediliyor ve çalıştırılıyor. Öyle ki; Türkiye’den Irak’a giderek çalışmak isteyen sayısız kişi olduğu için neredeyse kimse boşta kalmıyor. Bu durumdan yararlanmak isteyen pek çok kişi de yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak Irak’ta çalışma fırsatı yakalıyorlar. Irak’ta inşaat sektörü başta olmak üzere güvenlik şirketleri ve  eğitim alanlarında iş bulmak çok daha kolay oluyor. Eğer sizlerde Irak’ta çalışmayı düşünüyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar da ilanlarını bırakabilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

İNŞAAT TEKNİKERİ ARANIYOR

Irak’ta firmamız bünyesinde çalışacak inşaat teknikeri alınacaktır.Alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, iyi derecede ingilizce bilen, Autucad programını çok iyi derecede bilen ve üst yapı projelerinde daha önce çalışmış olanların başvurularını bekliyoruz.

ACİL TEKNİK OFİS ŞEFİ ALINACAKTIR

Kuzey Irak’taki projemize teknik ofis şefi alınacaktır. İngilizceyi kendi dili gibi konuşan, daha önce saha uygulamalarının dışında şantiye teknik ofislerinde görev yapmış, alanında en az 10 yıllık deneyime sahip, görevini layıkı ile yerine getirebilecek kişilerin iş başvurularını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir