yurtdışı iş ilanları rusya

Yurtdışı iş ilanları rusya: Ülkemizde çalışmanın yanı sıra yurtdışında çalışmak en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yurtdışındaki imkanlar daha fazla olduğu için genelde ülkemizden çalışmak için gidenlerin sayısı gün be gün artıyor. Özellikle Rusya’ya giden Türk işçi sayısı oldukça fazla olup, ücreti de oldukça yüksektir. Türk firmaları Rusya’daki projeleri için eleman arıyorlar ve iş başvurusu yapanlar arasından seçim yaparak çalıştırıyorlar. Özellikle inşaat sektöründe alım oldukça fazla. Eğer sizde Rusya’da çalışmak istiyorum diyorsanız veya Rusya’da çalıştıracak eleman arıyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz olarak iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EMLAK DANIŞMANI ALINACAK

İstanbul’da ikamet eden ve Türkiye ile Rusya arasında emlak danışmanlığı yapabilecek bayan eleman aranıyor. Müracaat için mirvari@hotmail.com.tr adresine mail atabilir yada 0543 831 78 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KAMYON ŞÖFÖRÜ ALINACAKTIR

Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere kamyon şöförü alacağız. Çalışma saatlerimiz sabah 8 akşam 7 dir. Rus vatandaşlığı olanlar ve ehliyeti olanlar başvuru yapsınlar. Bu kriterlere uymayanlar işe alınmayacaktır. İletişim için ladogastroy100@gmail.com adresine mail atınız.

2 thoughts on “yurtdışı iş ilanları rusya

 1. baoya alçı montalama ustasıyım rusya ıs arıyo ayrıca 25 kısılık ekıp getırebılırım05331684170

 2. BUSİNESS PRO RUSYA VE TÜRKİ CUMHURİYETLERİNDE Bulunan çok geniş firma ağıyla müşterilerine profesyonel ekibiyle, müşteri portföyünde yer alan ulusal ve uluslararası kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.
  HİZMETLERİMİZ
  DANIŞMANLIK, REKLAM, PAZAR ARAŞTIRMASI, Personel Seçme ve Yerleştirme, HUKUK SORULARI, FİRMA KURULUM, HER TÜRLÜ LİSANS, SERTİFİKA VE BAŞKA RESMİ İZİNLER (PERSONELİN VİZE, OTURUM, ÇALIŞMA İZİN VS GİBİ)
  FİRMAMIZA GELEN TALEBLER DOĞRULTUSUNDA GELEN TALEBLERİ AŞAĞIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
  ………………………………………………………………………………………………………………………..
  Rusya‘da yeni başlayacak inşaat projesi şantiyesinde görevlendirmek üzere elemanlar aranıyor:
  İnşaat mühendisi, iç mimar, elektirik mühendisi şantiye şefi, inşaat teknikerleri, kaba inşaat ekibi, inşaat kalıbcılar ekibiyle, inşaat demirciler ekibiyle, duvar işleri, alçıpan boya ekibleri, elektirik ve sıhhı tesisatçılar ekibleriyle, operatörler, ahçı, çeşitli vasıflarda elamanlar alınacaktır……………………………………………………………………………………………………………………………….
  RUSYADA Restorantta çalışmak üzere yönetici, kebab çeşitleri ve pide den anlayan ustalar, dönerci ustası alınacaktır.
  ………………………………………………………………………………………………………………………………
  RUSYADA dış cebhe işler, pvc, mobilya imalatından anlayan ortak aranmaktadır. Firmanın ortaklık şartları: ortak olandan beklentileri işlerden anlaması firmanın ortaklık için finans talebi yoktur.
  ………………………………………………………………………………………………………………………………
  RUSYANIN merkez bölgesinde türk kafe lokanta bulunmaması sebebiyle türk mutfağına yönelik kebab çeşitleri kafe açmak için ortak aranmaktadır. Kafe açılacak bölgede türk inşaat projelerinin başlaması sebebiyle türklere ve yerli halka hizmet verilmek amacıyla açılacaktır.
  Ortaklık şartları: ortak olacak kişelerin %50 finans sunması ve tercihen işlerden anlamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir